Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg postázzák a...

Opauszki Balázs kérdése:

Mennyi idő amíg postázzák a jogsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

04.27- én Pénteken délben kaptam egy sms-t, hogy kiállították a jogosítványom, érvényben van, és a megadott címre postázásra került, hamarosan átvehető.


Nos ez idő óta eltelt egy hét, és még mindig nem érkezett meg.

Gondolom ha már kaptam egy ilyen sms-t, ez után már nem olyan sok idő, nem?


Nektek van valami tapasztalatotok, információtok ez ügyben, hogy az SMS UTÁN! Mennyi idő alatt jön meg?


Minden egyes válasznak nagyon örülök előre is,

Balázs



#jogosítvány #jogsi postázása #jogsi megérkezése #jogosítvány megérkezési ideje #jogsi sms #jogosítvány kipostázásának időtartama #jogosítvány segítség
2018. máj. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
4 napos ünnep volt, holnap biztos megfogod kapni.
2018. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Április 27-e óta nem egy hét telt el, hanem csak 5 nap, amiből 4 nap heti pihenőnap és munkaszüneti nap volt; azaz nem munkanap.


A Magyar Posta POSTAI TERMÉKEK/SZOLGÁLTATÁSOK, TÖBBLET- ÉS KIEGÉSZÍTŐ SZOLGÁLTATÁSOK TERMÉKLAPJAI szerint, levél esetén: „feladott nem elsőbbségi küldemények legalább 85%-át a feladást követő harmadik munkanap végéig, legalább 97%-át a feladást követő ötödik munkanap végéig kézbesíti vagy kísérli meg kézbesíteni a Posta.


Ha oda kérted volna, ahol beadtad az igényedet, akkor nem kéne a postást lesni, hanem már ma átvehetted volna.

2018. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!