Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Előnyben lesznek hozzám képest?

Előnyben lesznek hozzám képest?

Figyelt kérdés
Jövöre szeretnék vizsgázni a jogosítványért, de életemben nem vezettem, még volán mögött sem ültem soha. Az elméleti rész pipa, a tanulással soha nem volt gondom, viszont úgy érzem, hátrányban vagyok másokhoz képest. Mindenki (már 15 éves korukban) azzal "dicsekedett", hogy az apja elvitte ilyen-olyan félreeső helyre, és tanította vezetni, és amikor nemrég kipróbálhattunk egy profi vezetési szimuátort, látszott, hogy tudják mit, mivel, hogyan, én meg egyfolytában erőltettem az autót, még indításkor is háromszor lefullasztottam, mire sikerült, váltásnál meg soha nem éreztem a kuplungozást. Más velem egykorú fiúk pedig már teljes mértékben értették, tudták az autó kezelését. Hátrányban leszek hozzájuk képest majd a gyakorlati vizsgákon?

2018. máj. 17. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az autót egy teljesen kezdő is megtanulja kezelni pár óra alatt, nem számottevő a hátrány. A forgalmat mindenkinek szokni kell, azon meg nem sokat befolyásol, hogy valaki körözött már egy üres parkolóban.

A szabályokat élesben alkalmazni lesz nehezebb

2018. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Valamenmyire igen, hiszen nem mindegy hogy mennyire az alapoktól kell kezdeni a tanulást, tehát mennyi plusz órát kell venni stb.


Ettől függetlenül nem kell izgulni, sokan vizsgáztak le úgy hogy az alapoktól kezdtek.

2018. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 évesen tettem le a jogsit.

Páromnak volt már, ő jól vezet. Mondta, hogy addig ne vezessek, mert még hátrány is lehet.

Tanuljak csak meg az oktató kocsijával menni, és úgy ahogy az oktató mondja.


Elsőre vizsgáztam.


Aki előtte vezetett már, lehetnek berögzült szokásai, amit nehezebb "átnevelni", mint tiszta lappal indulni.

2018. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, sőt, ahogy utolsó írta, lehet, hogy még rosszabb helyzetbe kerültek.
2018. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Akkor ez kinek-hogy alapon működik.

Én még a rutinvizsgás időszakban jogsiztam, minimum 30 órát kellett volna vezetni és rutin vizsga után lehetett kimenni forgalomba. Én az első alkalommal már a városban vezettem, hazavittem magamat, stb. Kb 15 órát vezettem valójában míg jogsiztam és elsőre átmentem a vizsgákon.

Nem azonos mindenkinél, de nekem segített hogy nem az alapoktól kellett kezdeni

2018. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oooooo én nekem kifejezetten jó volt, hogy nem tanultam előtte mástól semmit. Csak hátrány lenne szerintem mert a vizsgán teljesen máshogy kérik a dolgokat, mint ahogy a való életben menni fogsz. Én nem tudtam semmit még azt sem, hogy mi micsoda. :D Forgalmin harmadjára mentem át minden másból elsőre. Az volt a gond, hogy nagyon izgultam.
2018. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!