Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben van olyan vezetés...

Debrecenben van olyan vezetés oktató, aki Volkswagen New Beetle-vel tanit vezetni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta nagyon tetszik ez az autó, és ilyenre szeretném megcsinálni a jogsit. Sajnos eddig még nem láttam egy ilyen tanuló autót sem a városban, remélem nem kell érte Budapestig feljárni tanulni.

2018. máj. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenre? Nem inkább ilyennel? Mert a jogsi ugye nem autótipusra szól. Szerintem ezért nem érdemes sehová menni, majd ha lesz jogsid, vegyél egy olyat.
2018. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem autótípusra szól a jogsi? Akkor mi az a sok jogosítvány kategória? Ha például egy VW Golffal tanulok vezetni, akkor vezethetek bogarat is?
2018. máj. 30. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondd hogy ezt viccnek szantad... :D
2018. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van baj... :D
2018. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sok kategória a motorok, autók, kisteherautó, nagyteher, busz kategóriák, szerelvények... Ha megvan a B jogsid,akkor 3500kg-ig vezethetsz autókat is, márkától függetlenül
2018. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát, B kategóriával vezethetek bármit 3500kilóig? Akkor abban a motorkerékpár is beleszámit, mert könnyebb mint 3500? A new beetle kb hány kiló?
2018. jún. 1. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább el se kezd a jogsit. 3,5 kiló a kisteherautók többsége. Motorra (50 cm3 felett) nem jó a B kategória. A Beetle (nem tudom pontosan) olyan 1200-1500 kiló között lehet megpakolva. Kicsit nézz utána a dolgoknak. Ha én Trabantot akarok vezetni, akkor Trabanttal kell tanulnom? Utána meg egy Golf V-tel, ha Golf V-öt akarok vezetni? Vagy ha ismerőstől kölcsön kérek egy 3-as BMW-t, akkor először vizsgáznom kell egy Bömössel? Kicsit fura és hülyeség lenne... úgyhogy kérlek mondd, hogy viccnek szántad az egészet!
2018. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 3,5 tonna akart lenni az a 3,5 kg
2018. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!