Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A drága magánrepülőgépeket...

A drága magánrepülőgépeket hol tárolják ha épp nincsenek használatban?

Figyelt kérdés
A tulajdonosuk hova rakja őket ha épp nem kell utaznia?

2018. jún. 5. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán Hangár?
2018. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De bővebben? Úgy értem, hol van annyi hangár, ahol ezek mind elférnek? Mert nem 1-2 gazdag embernek van repülőgépe, még itthon sem.
2018. jún. 5. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

mi hol van?

nekem az esztergomin van egy 2 személyes kisgépem, de nem a hangár okozza a legtöbb költséget :)

2018. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utasszállító gépeket hol tárolják? Szabad ég alatt.

A legtöbb magángépet is ugyanígy a szabad ég alatt tárolják.


Google maps-en épp nem látszik, de a St. Gallen - Altenrhein tele van privát gépekkel amik a szabad ég alatt állnak.

2018. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért nem igazán ... persze helyfüggő. egy déli országban igen, de ahol -10 fok és jég és hó lehet, ott tuti nem. van fogalmad, milyen kárt tud okozni egy tél a gépben még hangárban is? nem olyan egyszerű ez ...

de utasszállítókhoz se hasonlítsuk, az megint más (bár hasonló körülmények közt azt is beviszik hangárba)

2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de ahol -10 fok és jég és hó lehet"


Nyilván Észak-Kanadában, Grönlandon és a többi ilyen helyen más a helyzet és ehhez alkalmazkodnak a szolgáltatások árai is. Én télen (is) jártam Sankt-Gallenben és tele volt a reptér szabad ég alatt álló magángépekkel.


Tudom milyen károkat okoz a jég, de ugye te is tudod, hogy a földön nincs annyi hangár ahány utasszállító van. Igaz, a nagy gépek nem állnak napokat-heteket az apronon, így ott ennek hatásai kevésbé problémásak.

2018. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"de ahol -10 fok és jég és hó lehet, ott tuti nem"


Utazómagasságban ennél sokkal hidegebb van :) Szóval bírja a vas.

2018. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leginkább repülőtereken. Ferihegyen is sok kis gép van.
2018. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7


na köszi h felvilágosítasz, bár nem teljesen van úgy. a nagy gépeknél igen, csak egy 2-4 személyes kisgép ugyan nem megy fel 10-12 km-re :) ne vicceljünk már ... láttál már közelről gépet?

2018. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!