Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek meglesz a jogosítv...

Szerintetek meglesz a jogosítványom?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy már a 28. órámnal tartok,viszont az oktatom egyáltalán nincs megelégedve a vezetésemmel.Mindig kritizál,állandóan nyomás alatt vagyok mikor megyek vezetni,és sokszor ordibal.


Kijelentette,hogy mindegy lett volna ha a 100 ezer forintot kidobom az ablakon ,ugyan ott lennék ,mint a 28 orammal.


Szerintetek mit tegyek?

Már gyomor görcsöm van ha jönnöm kell vezetni...



2018. jún. 9. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Menj vizsgazni 30-nal. Az enyem is ezt csinalta velem mert nem akartam plussz orakat venni. Hibatlanul vegigcsinaltam a vezetest.
2018. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De teljesen leépítette az önbizalmamat vezetés téren,mert azt mondta,hogy nagyon nem ajánlja ,hogy 30. óra után elmenjek.
2018. jún. 9. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a pic sába.Nekem is ilyen oktatóm volt.

Csak én nem hagyhattam ott mert a környéken ő volt a legközelebb és a legolcsóbban.

Az ilyen oktatók nem normálisak nem szabadna oktatni...ha nincs türelmük.Ez olyan mint az idegbeteg tanárok.

2018. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az iskolába, mondd el az egész helyzetet az iskolavezetőnek. Át fog tenni egy másik oktatóhoz.


Amikor teherautót tanultam vezetni nekem is ilyen volt az első oktatóm. Az első pár alkalom után a képébe vágtam, hogy te hülye vagy az Ifád meg sz@r...

Bementem a suliba, átraktak a másik oktatóhoz az Ivecora. Ő nagyon türelmes, segítőkész volt :-)


Az Ifában volt 5 vezetési karton, az Ivecoban meg vagy 50...

2018. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt különböző problémákat vélek.

A legfontosabb, hogy az említett oktató alkalmatlan a feladatra, legalábbis a kérdezővel olyan szinten áll szemben, hogy le kellvan cserélni.

A másik dolog, hogy akkor kell forgalmi vizsgára jelentkezni, hahogy reális esélye van,hogy az sikerül is, és ez nem törvényszerűen a 30. óra, lehet az 50-60 óra egy jó oktató mellett is.

Keress egy normális oktatót, ha ezzel nem tudsz együtt dolgozni.

Sikerülni fog a vizsgád, de felejtsd el, hogy 30 órával vizsgázol le.

2018. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Váltsd le ha ordít. Ez nem az általános iskola vagy a katonaság.. ez egy szolgáltatás ahol nem vagy köteles elviselni ha kiabál veled.

Keress egy normális oktatót és vegyél pár órát még.

2018. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!