Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindenki azonnal forgalomba megy?

Mindenki azonnal forgalomba megy?

Figyelt kérdés
Nézegettem ki mikor, hányadik rutinpályás óra után ment ki a forgalomba, és mindenki írja hogy első órán, meg ő vezetett a rutinpályáig meg ilyesmik. Ez valóban így van és én vagyok "lemaradva" hogy 11 óra után mentünk ki?

2018. júl. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
régen volt már,de én is úgy emlékszem hogy 10-11 óra rutin után van forgalom!
2018. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az oktató ítéli meg. Nyilván aki soha életében nem ült még volán mögött, és azt se tudja, hogyan működik egy autó, azt nem biztonságos egyből kiengedni forgalomba, de nagyon sok gyereket apuka otthon tanítgatott már korábban vezetni korábban.
2018. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oktatótól függ.


Engem pl. egyáltalán nem vitt rutinpályára az oktatóm.

2018. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:

Oktatótól függ.

Én már a legelső alkalomtól vezettem forgalomban a rutinpályáig és vissza.

De velem egy időben kezdett vezetni egy ismerősöm egy másik oktatónál és Ő csak a 10, óra után ment a forgalomban, addig csak a rutinpályán vezetett.

2018. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 3. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én első alkalommal egy faluk közötti nem forgalmas úton kezdtem, előtte sose vezettem még. Aztán átmentünk pár falun, vissza a városba, és haza. Igazából rutinpályán 4-5-ször voltam, ott is csak az átvizsgálás miatt, meg ugye onnan indultunk a próbaútvonalakra.
2018. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!