Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudom hogy nagyon, , bugyuta"...

Tudom hogy nagyon, , bugyuta" kérdésnek tűnhet, férfi kerékpárt nők is használhatnak hosszú távra? Országúti kerékpárról lenne szó, sajnos nem vagyok valami tájékozott a témában.

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, sőt a férfi kerékpárváz strapabíróbb, a nőinél.

A nőinek csak az a lényege, hogy könnyebb legyen rá felszállni.

2018. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdés nem bugyuta. Úgy leszel tájékozott e témában, ha te magad kipróbálsz egy ffi kerékpárt..szerintem a kormány, és a nyereg a fontos, ezek legyenek kényelmesek, jól beállítva. Hogy milyen a váltó(ha van) vagy a fék, stb..az már másodlagos.

A "női" bringa a szoknya miatt lett más vázú..ma már úgyis nadrágban tekersz, úgyhogy tökmindegy.


bemész egy nagyobb áruházba, és ott kipróbálsz néhányat..(Praktiker, osan, OBI)

2018. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet nő is férfi vázas biciklivel, és fordítva. Csak a kényelem miatt alakult ki a női váz, meg a nőknek azért nem olyan könnyű, illetve néha illetlenség átlépni a férfi vázat (ruházattól függ ugye).
2018. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

női váz csak a szoknya miatt terjedt el.

országútinál igazából teljesen értelmetlen :)

2018. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen használhatnak. Régen, amikor a nők rakott szoknyát hordtak, nem tudtak volna felszállni egy férfivázas kerékpárra. Az akkori viselet miatt alakult ki a női váz. Ma már nem bír jelentőséggel, bár fel- ès leszállni könnyebb rá/róla.
2018. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!