Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon páternosztert kipróbálni?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim mesélték, hogy régebben ők használtak ilyet, de én még egy épületben sem jártam, amiben ilyen lift lett volna, viszont szeretném kipróbálni. Van még valahol üzemben vagy már lecserélték mindet?

2018. júl. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egykoron a Miskolci Egyetemre jártam, ott láttam először ilyet élőben és beleszerettem. Azt javaslom, az itt található lista alapján indulj el:

[link]

Nem tudom, hol élsz és ezek közül melyik van közel, de lehet, hogy egyik-másik itt felsorolt helyen még működik a páternoszter. Sajnos a lista nem hiszem, hogy naprakész lenne.

2018. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Markó utca, bíróság.
2018. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Pesti Központi Kerületi Bíróság Markó utcai épületét ajánlom. A bírósági tárgyalások alapvetően nyilvánosak, szóval csak ki kell nézni egyet, menni egy kört a páternoszterrel, aztán megunni a tárgyalást :)
2018. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!