Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha azt írja jogosítványnál a...

Ha azt írja jogosítványnál a nyomonkövető hogy elkészült, ma szállítják személyes átvételnél holnap 19-én már esélyes hogy átvehetem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2018. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyár van, rengeteg fiatal számára aktuális így látod hogy nem unalmas, köszi amúgy.
2018. júl. 19. 00:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor kérdem máshogy, ha itt azt mondjuk hogy igen átlehet vagy épp hogy nem, akkor változik valami? Úgy is értesítenek, innentől kezdve meg ha 2000 ember is elírja hogy ekkor lehet átvenni de valamiért mégse akkor mi van?
2018. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából már 4edik forgalmi után nagyon a kezembe akarom tudni, ezért is kérdeztem itt hátha valakinek most épp alkalmas, de amit küldtél megnéztem meg egy azalatt ajánlottat is, egyikőjüknek 8napja csak készül, nekem viszont 2nap alatt továbbitották ma az okm.irodának, főképp a továbbítás utáni tempó érdekelt, holnap már dél fele ha minden jó ott kéne legyen de valami megerősítést vártam olyantól akinek épp hasonló a helyzete. :D
2018. júl. 19. 00:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Javítom magam mostmár ma az a holnap. :D
2018. júl. 19. 00:21
 6/12 Molyember ***** válasza:
45%
Engem némi félelemmel tölt el, amikor valaki ennyire remeg a vezetésért, és csak negyedikre tudott forgalmi vizsgát tenni.
2018. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az utolsó...
2018. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félelemmel is tölthet el, ugyanis sem egoista sem semmi nem vagyok, de még ígyis megmondom hogy sokkal jobban ment mint az átlag és azért buktam meg mert vezetni akartam és bennem volt némi idegesség a vizsgákon, nem mellesleg egyik sem balesetveszélyt okozó hiba volt hanem a nem odafigyelés az idegesség miatt de nyugodtan addógj!:D
2018. júl. 19. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy a mellény...
2018. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nálam túl nagy a mellény, ugyanis naponta látom a hozzád hasonló embereket hogy valaki megbukik tegyükfel 3x és már mentek oda hogy féltek.. ha vb ülne a tapasztaltak mögött 10percente véget érne egy vizsga de sebaj féljél csak, főleg hogy a magyar átlag 4.7 és én végképp nem egóból mondtam hogy jobban megy mint az átlag csak átláttam a dolgokat, tudtam mikor mit fogok csinálni tudatosan és nemis olyanokon buktam hogy elütöttem a gyalogost mégis aggódtok, szerintem nem nálam nagy a mellény de mindegy nem veszekedésképp írtam
2018. júl. 19. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!