Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet benzinkúton egyszerre...

Lehet benzinkúton egyszerre dízelt és benzint is tankolni?

Figyelt kérdés
Van egy dízel autóm, azt megtankolom, utána tudok benzint tankolni benzinzes kannába? Vagy be kell mennem fizetni, aztán tankolni a benzint és megint bemenni fizetni?
2018. aug. 20. 17:51
 1/6 anonim válasza:
60%
Lehet.két külön oszlopon
2018. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de csak úgy ha tankolsz a kocsiba dízelt, bemész kifizetni, akkor nullázódik a kút. Utána tudsz tölteni kannába benzint és újra bemész fizetni.
2018. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Ez érdekes, mert én kétféle benzint szoktam tankolni hasonló módon (autóba és fűnyíróba) és nem szoktam bemenni, hogy lenullázzák, ugyanúgy számolja tovább, majd a legvégén kifizetem. Dízel-benzin esetén ez máshogy lenne?
2018. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
tudnia kéne összeadni a rendszerüknek.
2018. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Bocsánat ha hülyeséget írtam, csak Lukoilnál szoktam kétfélét tankolni.
2018. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell bonyolítani. Először tankolod a kocsit, kifizeted, majd utána a kanna benzint. Felesleges bárkivel véletlenül is vitába bocsájtkozni. Rossz napja van a kutasnak, máris ott a rendőr.


...vagy...megbeszéled vele, azt teszed amit mond, oszt jónapot.


Tankoltam olyan kútnál itt Kőbányán, ahol külön, kétszer kellett fizetni, és olyan kútnál is, ahol simán összeadta a kettőt.

2018. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!