Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek milyen tippjei vannak a...

Kinek milyen tippjei vannak a "B" kategóriás jogsi megszerzéséhez? Mire figyeljek? Tudom fura a kérdés.

Figyelt kérdés
Hamarosan vizsgázni fogok, de a vezetés nem megy túl jól... Ki mit ajánl? Milyen trükkök vannak? Mire figyeljek? Akik már buktak meg azok min hasaltak el?
2018. szept. 19. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
? Mi ? Addig gyakorlod jársz órákra amíg nem megy , egyik trükk ez . Másik a helyzeteket fel kell ismerned és oda tenni a szabályt . Technikai hiányosságokat pótlásukat kérdezd meg az oktatótól sokat vezetett ismerőstől . Jogsi mellett vettem potom áron egy gépet , ezzel gyakoroltan utcákon tereken és este leléptem túrázni .
2018. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Gyakorolj, de (és ezt nem bántásból írom) ha nem megy túl jól a vezetés, akkor hagyjad, mert itt emberek életével játszol!
2018. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztába vagy azzal,hogy nem megy túl jól a vezetés akkor nem vizsgára kellene menni hanem plusz órákat venni.

Én se voltam elég magabiztos a 30 óra után,mert volt ami annyira jól nem ment,így még 4 pluszt vettem és már nyugodtan indultam a vizsgára

2018. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmiféle trükk, jó oktató kell meg megfelelő mennyiségű gyakorlás.
2018. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy túl jól, akkor kérj plusz órákat. Pénz-pénz, de még mindig jobb mint megbukni és arra perkálni.
2018. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Nincs hatásos trükk.

Gyakorolj addig, amíg nem megy rendesen. A vizsgát nem trükközni, meg túlélni kell.

Ha egyedül fogsz autóban ülni nem lesz melletted oktató és csak magadra számíthatsz. A forgalomban nem lesz időd hezitálni, jól kell döntened és gyorsan.


Ha még nem megy a vezetés vegyél pót órákat. Kevés embernek elég a 30 óra gyakorlás a vizsgáig.

2018. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!