Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi tortenik akkor, ha a lejar...

Mi tortenik akkor, ha a lejar a kulfoldi honositas alapjaul szolgalt magyar jogositvanyom ervenyessege?

Figyelt kérdés
Tehat honosittatni kene a magyar jogsit kulfoldon, haza menni Magyarorszagra draga lenne, mert messze vagyok. A magyar jogsi par honap mulva lejar. Tudom -e igy honosittatni es ha igen, mi tortenik a lejarat utan?

2018. szept. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
honositsd most es a gond megoldva. ha ervenyes atirjak azt kesz, nem is ertem a kerdest, ha par honap mulva jar le, minek azt megvarni?
2018. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom megvarni, azt hiszem megcsinalom a honositast.

De az sem egyszeru, mindenhova idopontot kell kerni, pl.: a Magyar Konzulatusra es az is ido, stb. Ha mindenhol varni kell amig fogadnak es dulore jutsz veluk, az nem kis ido es siman ki tudsz futni abbol a par honapbol.


A kerdes most az, hogy mi van akkor, ha sikeresen honosittattam es rovid idon belul lejar a honositott az eredetivel egyutt. Akkor siman tudom kulfoldon hosszabbittatni az uj, immaron honositott jogositvanyt, vagy megint kell majd egy ervenyes magyar jogsi?

2018. szept. 24. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
na varj. en most nem ertem. most magyar jogsid van es azt szeretned honositani? gondolom nemetre akarod. ahhoz nem kell idopont, illetekes Rathausba bemesz adnak egy nyomtatvanyt, viszel hozza kepet, meg cirka 30 eurot es kb 3 het mulva a kezedben a honositott jogsi, amit 15 evre allitanak ki. a magyar konzulatust nem ertem hogy jon ide ok alapbol nem foglalkoznak jogsival, meg a magyarral se.
2018. szept. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja es a magyart elveszik, 2 jogsid nem lesz, tehat ilyen nincs hogy egyszerre jarnak le, mert csak az uj lesz a kezedben.
2018. szept. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!