Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkalmassági vizsgálathoz...

Alkalmassági vizsgálathoz jogsihoz kell vinni valamit az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok szemelyi, lakcimkártya ilyesmkik. Csak mert nincs itthon az irattartom.

2018. okt. 1. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg mennyire vagy joba az orvossal valahol megelegszenek bemondàsos alapon anyja neve szul hely ido stb
2018. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak pénzt vittem....ismer a házidokim,nem szokott taj kártyát se kérni
2018. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

tajkártya, pénz

ha ismernek, akkor elég a pénz.

2018. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A személyazonosító igazolvány száma is szerepel adatként az alkalmassági véleményen.

Ha a TAj kártyád nyilván is van tartva a háziorvosodnál, és odamész; nem tudom, hogy a szeméyid száma is nyilván van-e tartava? És ha igen, ha cserélve volt, akkor sem igen vezette át az orvos, mert be sem igen jelentetted nála. Az okmányirodában, kormányablakban viszont az érvényes igazolványszámmal vetik össze az alkalmassági papírt.

2018. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell .
2020. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!