Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik ha felhasználom...

Mi történik ha felhasználom mind a 60 órámat az E-Titánban?

Figyelt kérdés

Mert még csak az első 4. moduljánál járok és félek hogy lemegy a 60 órám mert elég aprólékosan tanulok. Ha letelik lehet még órát "venni" vagy valami?

És ugye kresz. De ez lényegtelen mivel csak kreszből van E learning.


2018. okt. 5. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:
És már elment 11 órám
2018. okt. 5. 17:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,lehet még plusszt venni. Én se kapkodtam, azt hittem nem lesz elég,de bőven elég volt arra,hogy végezzek és még egy ismétlést lenyomjak
2018. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudsz venni plussz órát szóval ne siess . Én is azt hittem le fog járni hamar de maradt is . Megbuktam utána vettem plusz órát 4000ft volt
2018. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vehetsz plusz órákat, de inkább szerezz be egy KRESZ könyvet, és tanulj abból (is).

Egyrészt úgy nem fogyasztod a fizetős órákat, másrészt a könyvben találsz olyan dolgokat is, ami az oline tananyagból hiányzik.

A KRESZ-ben van logika is, sok szabály megfejthető, kikövetkeztethető, csak meg kell érteni a lényeget.

2018. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. Semmiképp nem sietek. Hiszen ha ezt elkapkodom hogy akkor el se kezdjek vezetni. És valóban elég para néha. De köszönöm a támogató válaszokat. És igy hogy lehet plusz órát venni mégjobban nem sietek. Köszönöm mindenkinek a válaszokat mindenkinek. Amúgy hány órát adnak 4000 forintért?
2018. okt. 5. 18:29
 6/10 A kérdező kommentje:
És ment a zöld kezecske :D
2018. okt. 5. 18:29
 7/10 A kérdező kommentje:
És bocsi a hibákért. Fáradtság. :D
2018. okt. 5. 18:31
 8/10 anonim válasza:
76%

Nekem is bőven elég volt, pedig azt hittem kevés lesz. Mondjuk aztán siettem is vele, mert meguntam hamar. A végén van olyan rész, ahol nem pörögnek az órák és ugyan azok a kérdések vannak mint vizsgán, szó szerint, be tudod gyakorolni.


Zöld kezet én is légyszi, légyszi :3

2018. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A végén van olyan rész, ahol nem pörögnek az órák és ugyan azok a kérdések vannak mint vizsgán, szó szerint, be tudod gyakorolni"


Ez az, amit nem kellene.

Nem a kérdések begyakorlására kell törekedni, hanem arra, hogy a szabályok ismeretét alkalmazva képes legyél megválaszolni bármilyen KRESZ kérdést.

2018. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mivel következetesen és alaposan tanulok amodulzáróim 93%ra sikerülnek tehát ezzel nincs gond. :D

És ment mindenkinek a zöld. Nagy kő esett le a szívemről. Elkapkodni semmiképpen nem akartam, viszont kicsúszni sem akarok. És igen erről én is hallottam hogy az E-Titánból is válogatnak kérdéseket. De még ha valaki jól emlékszik valamelyik válaszra, azzal sincs gond szerintem ha tudja miért az a jó válasz. :D

2018. okt. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!