Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki parkolási zónában dolgozik...

Aki parkolási zónában dolgozik, és autóval jár, hogyan oldja meg a parkolást?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
P+R. Ingyenes zónában hagyom a kocsit és onnan villamosozok.
2018. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát úgy, hogy nem megy be kocsival a fizetősbe.

meg persze lehet van céges parkoló...

2018. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én cégtulajdonosként fizetem a munkavállalóm parkolását.
2018. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ez fogalmazzunk úgy, hogy nem egy életképes megoldás bizonyos cégméret felett és különösen nem segít se a kérdezőhöz hasonló helyzetben lévő munkavállalókon, se a dugóktól fuldokló központi területek közlekedési problémáin...
2018. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Angyalföld kertvárosi része, nincs fuldoklás, csak pénzbeszedés az önkorm. részéről, és 1 főről van szó.

Szóval szerintem sok árnyalata van ennek a "forgalom-szabályozó" parkolási díjnak...

2018. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs a kérdésben, hogy hol?

Nekem, vidéki nagyvárosban, a bérlet a megoldás. A havi bérlet ára 20,5 órai parkolás díja, de ha negyedévest veszek, akkor egy hónapra átlagolva csak 18,3 óra díjába kerül.

Három zóna van, szerencsés vagyok, hogy a 2. és 3. zóna határánál van a munkahelyem, elég közel tudok parkolni a 3. zónában is.

A havi bérlet ára – többszöri áremelés után – ma is csak 2700 Ft, a negyedéves 6600 Ft.

Nagy az árlépcső. A 2. zónában már több a havi bérlet ára, mint a 3.-ban a negyedéves: 7000 Ft.

Online is lehet bérletet rendelni, nem kell soromra várnom az ügyfélszolgálaton.

De, ahogyan a többi válaszban írt sem, ez sem általános megoldás. Konkrét helymegadással, lehet, hogy lenne, aki tud neked alkalmas megoldást írni.

2018. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!