Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen ütemben haladnak...

Milyen ütemben haladnak általában Pesten a vezetéstanulással?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a vezetést, az első 2 óra adminisztrációval ment el, tehát be se indítottam az autót, az utóbbi 4-ben pedig egy egyenes úton csúsztatott kuplunggal mentem fel-alá. Pesten megszokott, hogy ilyen lassan haladunk a vezetéstanulással?

2018. okt. 30. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Pest kérdése, hanem az egyén képességeié.
2018. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:

Ez nem település függő. Oktatótól függ és a diák képességeitől is.

Van oktatót, aki az első pár órában a rutinpályán gyakoroltat és csak aztán megy ki a forgalomba. Van olyan, aki egyből mélyvízbe viszi a tanulót és a forgalomban kezdenek.


Én olyan oktatót kaptam, aki egyből a vezető ülésbe ültetett és én vezettem a rutinpályáig és onnan vissza is. Az elején persze ő kezelte a váltót, én csak kormányoztam, figyeltem és nyomtam a gázt. Aztán ahogy haladtunk előre a tanulásban egyre több dolgot adott át nekem.

Az első vezetés órától kezdve napra pontosan a 3 hónap múlva mentem vizsgázni. Elsőre sikerült.

2018. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem le akar rántani az oktatód, hogy jó sokat járjál. Az én első oktatóm is pont ezt csinálta, semmit nem tanított meg direkt. Aztán iskolát, oktatót váltottam, ott azonnal vitt is ki a forgalomba, és minden órán kint voltam, nem szöszmötöltünk, sikerült is minden vizsgám elsőre. Nem lehet, hogy nálad is ez van a háttérben? Két óra adminisztrációra? :O 4 óra kuplungolásra? Azért szerintem te is érzed, hogy ez több mint mókás.
2018. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!