Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsi letétele napi 8 órás...

Jogsi letétele napi 8 órás munka mellett mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés
C kategóriáról lenne szó, mert ez is egy álmom, hogy idővel sofőr lehessek, mert nem szeretnék egy dolognál leragadni végleg. Az elmélet meg a BÜ már meg van, mert azt még akkor csináltam mikor tanuló voltam mellette meg volt időm több. Most meg lassan már munkába állok és a gyakorlatok hiányoznak még rutin meg forgalmi. Időközben rég le tudtam volna tenni, le is akartam volna hamarabb, de az autósiskola ahol elkezdtem olyan tetű módjára intézte az ügyeket, hogy váltanom kellett sulit ott meg még átfutják a papírjaimat + NKH meg oktató is mire hív, nem tudom még, aztán félek, hogy nem lesz rá időm. Tudom, hogy mások ennél jóval nehezebb munka mellett tanulnak ezt-azt csak kérdezem, hogy akik tapasztaltabbak ebben ők, hogy oldották meg? Gondolom nyilván lehet hétvégén is menni, hacsak a munkáltató nem rendel be hétvégére, mert az oktatási napokat ugyebár az oktatóval kell egyeztetni a vizsgákra meg szabad napot kivenni. Meg a suli ahová járok támogatja a műszakbeosztáshoz való igazodást is, így gondolom nem kell annyira aggódnom? Mert elvégre akik meg több műszak mellett tanulnak az még nehezebb.

2018. nov. 7. 15:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 8-tól délután 4-ig lenne a munkaidő.
2018. nov. 7. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége tanulás, munka mellett szakít időt a jogosítvány szerzésre.

Annyi a korlátozó tényező, hogy évszaktól függően vannak hosszú és rövid nappalok, télen ugye korán sötétedik, és nem szokás állandó esti vezetéssel gyakorolni, ellenben nyáron sokáig lehet világosban gyakorolni, illetve évszaktól függetlenül vannak hétvégék, szabadnapok a munkahelyen.

2018. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 8 órás munka mellett tettem le. Szerencsére a főnököm rugalmasan kezelte a dolgot, és akármikor kaptam időpontot elengedtek. Még örültek is neki, hogy elkezdtem. Igaz nem tudtam mindennap vezetni menni, hanem maximum heti 2x, de azért sikerült. :)
2018. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!