Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éves szinten soknak számít a...

Éves szinten soknak számít a városi 16-18 ezer kilométer?

Figyelt kérdés

3,5-ös dobozos kisteherautóval dolgozom egy éve, és most csináltak egy összesítést,hogy ki hány km-t vezetett a cégnél, nekem 11 ezer km volt, aminek a 90%-a Budapest.

Sokkal többnek éreztem, ezért kevésnek gondoltam, de ahogy elkezdtem nézni átlag 80-100 km-t megyek egy nap, ha külső kerület van akkor 120 körül, és ritkán vidék akkor 150-250.


Ezen kívül a saját autómmal is 70%-ban városban közlekedem, és sajáttal 8-10 ezret megyek évente.


Nincs jelentősége, csak ha belegondolok ez egy átlag autós színvonal, viszont ha azt veszem,hogy gyakorlatilag csak Budapest akkor mégsem annyira kevés.


2018. nov. 14. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapesten pikk-pakk összegyűl napi 100 km, annyira nem kiugró szám. Mindenesetre, dobozossal, Budapesten, több tapasztalatot és rutint tudsz szerezni szerintem, mint aki évi 100 ezret megy autópályán.
2018. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!