Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten a Klinikák metrómeg...

Budapesten a Klinikák metrómegálló környékén könnyen lehet parkolni forgalmasabb időszakban?

Figyelt kérdés
Oda kellene mennem a sebészetre meglátogatni valakit. Azt tudom, hogy fizetős azon a környéken a parkolás, nem ingyenes parkolót keresek, az érdekelne, hogy ha ott vagyok, akkor ott már könnyű parkolót találni, vagy kalkuláljam be, hogy keringeni kell egy darabig, amíg valahol meg tudok állni?

2018. nov. 15. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hagyd a kocsit kicsit kijjebb és menj pár megállót metróval
2018. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet ez lesz, hogy bár reméltem, hogy fizetősen azért lesz utcai hely a közelben.


Illetve van ott egy parkolótelep is a közelben, nem tudom, ezek mennyire telítettek, szokott-e ezekben üres hely lenni általában:


[link]

2018. nov. 15. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A Bókay parkoló nagyon drága, azzal inkább ne is számolj. Pofátlanok, mert nagyon jó helyen vannak. Hagyd kint valahol a kocsit, olcsóbban kijössz, ha parkolás helyett metrójegyre költesz.
2018. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy idős embert is viszek, akinek könnyebbség, ha kevesebbet kell gyalogolni, ezért bíztam abban, hogy a közelben lehet parkolni valahol.
2018. nov. 15. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tedd ki az idős embert a kórház előtt, a kocsival meg keress helyet valahol a környéken, vagy állj be a corvin plázába, bár onnan vissza kell sétálnod.
2018. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Corvin Plaza jó ötlet. Úgy látom, ott elfogadható árú a parkolás, és gyalog sincs messze, ha a hátsó kijáraton jön ki az ember.
2018. nov. 15. 08:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétvégén sem jobb a parkolási helyzet? Végül is hétvégére tolódott a látogatás. Hétvégén esélyesebb, hogy meg lehet állni a Klinikák megálló közelében?
2018. nov. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!