Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a balra tartás...

Mit szóltok a balra tartás újbóli bevezetéséhez Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy a külső sávok lettek fizetősek, de még nem szólt róla senki? A párhuzamos közlekedés szabályait miért nem tartatják be? A kihalt falvak legszélén bezzeg mindig jól működik a traffipax. Persze az a bunkó, aki balról szeretne elhaladni, nem az aki jól láthatóan ok nélkül beáll elé.

2018. nov. 27. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Örülnék neki, én is mindig a belső sávot használom a jobb kátyús meg ott a csatorna gedél is, Swiftem van, és szétrázza a belem a külső sáv. Bocs, de ez ilyen.
2018. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Elég béna nyafogásnak sikerült ez így.

Ha te visszajelzéseket kapsz az utakon rendszeresen, az nem azért van, mert sok hülye ottfelejti magát a belső sávban (igen, bosszantó, ez van) hanem mert te is úgy közlekedsz, hogy ezt váltod ki az emberekből

2018. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak most jöttél rá, hogy sok a bunkó/beleszarós?
2018. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezért kár volt kérdést kiírni.
2018. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha kifejezettem élvezem, hogy jó tempóban tudok haladni a külső sávban, a sok hülye meg egymást tesztelgeti a belsőben. :-)
2018. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Ezt én is így csinálom ha szükséges, szabálytalanul is, kizárólag akkor ha kicsit sem tartok fel vele senkit.

2. A rossz utakon és a nyilvánvaló nemtörődömségen kívül szerinted mi válthatja ki ezt az emberekből?

"ez van": akkor tűrd, én inkább nyavalygok, villogok és indexelek ha indokolt.

3: Ha akár csak egy ilyennel kevesebb lesz, nekem már megérte. Ha csak másnak lesz jobb tőle, akkor is.

2018. nov. 27. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozhattok, de neked jobb attól hogy idegből beleállsz minden baromba? Kész agyvérzés lehet neked kimenni az utakra, és pont az ilyen frusztrált önkéntes rendőrök azok akik ugyanolyan veszélyesek, mint akik azt se tudják hol vannak.

Engem is idegesít, de ez van, megelőzöm, visszamegyek elé élesen, indexelek jól láthatóan és ennyi. Ha nem kap észbe, ez van. Én is sokat járok a belső sávban, mert ültetett autóm van, elengedem aki jön, de az ilyen villogó idiótákat nem, általában kiderül, hogy vezetni azt nem tudnak

2018. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A külső sávok azért kátyúsak, mert általában ott mennek a buszok, teherautók. Ezzel nem lehet mit csinálni. Megértem, ha valaki emiatt a belső sávban megy, mikor a külső is üres, de annyi azért elvárható, hogy akkor ne tartsa fel azt, aki gyorsabban akar menni. Ha nem akarja fölvenni a tempót, akkor igenis, nyomás a külsőbe!


De kedvencem az, amikor a két sávban egymás mellé (!) beáll két autó. Én bármelyik oldalról megelőzném őket, ha tehetném, de így, egymás mellett menve ez nem lehetséges. Külsőben menjen lassan, aki úgy akarja, de aki a belső sávban így zárja el az utat, az a bunkók bunkója!

2018. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!