Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közlekedett valaki ezen az...

Közlekedett valaki ezen az útvonalon?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki járt november 30-án délelőtt a 81-es úton, Kisbér és Mór között (akár csak átutazóban is)?

2018. dec. 7. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Én igen. Miért?
2018. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
írd már ki ide első ha privátban írta meg mit akar, azért kérdezte nyilvánosan hogy mindenki lássa, akkor ne titkolózzon
2018. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha téged nem érint a kérdés, akkor semmi közöd hozzá. Mit keresel itt egyáltalán?
2018. dec. 10. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
azt hogy egy nyilvános kérdést ne úgy írj ki hogy utána privátba magyarázod miért kérdezted! jelentem is a kérdést mert ez így ilyen formában nem idevaló
2018. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akire tartozik, az tudni fogja, miért kérdezem, akit meg nem érint, annak mégis miért kéne tudnia?

Ha téged ez tesz boldoggá, akkor jelentsd :D Látom te is itt éled az életed, ahogy sokan mások is...

2018. dec. 11. 13:11
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
ha tisztában lennél az oldal irányelveivel nem lenne ilyen nagy a szád. ezért tesz fel valaki itt kérdést hogy NYILVÁNOS válaszokat kapjon, ne privátban gyűjtsön szemtanúkat egy balesetről...
2018. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem történt semmiféle baleset, veszélyhelyzet, nem ért senkit semmiféle atrocitás, szóval megnyugodhatsz.

Tudod, ha valaki olyat szeretne írni másnak, ami nem tartozik senkire az illetőn kívül, akkor azt privát üzenetben teszi, ennek pont az a lényege.

Kérdeztem valamit, amire te nyilvánvalóan nem tudsz válaszolni, mivel nem voltál ott és akkor, ahol leírtam, ergo nem tudsz érdemben válaszolni a kérdésemre. Menj, oszd az észt ott, ahol tudsz hasznos választ is kreálni (már ha van ilyen).

2018. dec. 11. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de mi a kérdés, és miért a hiszti, miért titkos? Elhagytad a rendszámtáblád vagy mi történt?
2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
nem akarja megmondani kár erőltetni, engem is csak kioktatott
2019. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Micsoda arca van a kérdezőnek.

Csak nem elütöttél valakit, koma?

2019. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!