Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos kerékpárt vásárolné...

Elektromos kerékpárt vásárolnék, csak nem igazán vagyok járatos a dologban, milyen márka, milyen teljesítményűt, stb. érdemes venni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle létezik. Első körben azt kellene eldönteni, hogy a két fő tipus közül melyikre volna igényed. Van amelyik teljes elektromos mozgatásra képes, és van amelyik "csak" rásegítés képpen ad elektromos hajtást. Én az első tipusba tartozó kerékpárokat használok lassan két évtizede. Ezek közül a velox, z-tech amelyek igényesebbnek tünnek. Az én bringáim 26-os kerekűek, mert ehhez egyszerűen találok kopó alkatrészeket (pl. gumi, fék, stb.), mert ezek nagy igénybevételű használat esetén gyorsan fogynak. Én ezeddig csak ólomsavas akkukat használtam, mert ezek voltak az elterjedtek, de nagyon kíváncsi vagyok már, hogy milyenek lesznek a lítiumionos aksik, mert az ólomsavas aksik minősége évek óta folyamatosan romlik. A legelső akkupakk amit használtam 5 évig bírta, a mostaniak lassan egy évig sem bírják, és ez az elektromos bringák legnagyobb rákfenéje, mert az akkuk mocskos drágák.
2019. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!