Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma 02.25-én mentem jogosítvány...

DavidJesus kérdése:

Ma 02.25-én mentem jogosítványt igényelni. Kb mennyi időn bellül készül el? Tapasztalatokat is írjatok ha van .

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hét plusz posta, de elvileg pénteken feladják és ha minden ok 1 hét múlva hozza a postás bácsi.


Nem, addig nem vezethetsz, az a papír nem arra van, jogsival majd vezethetsz.. :)

2019. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 1 héten belül megvolt. Hétfőn igényeltem,pénteken küldtek egy sms-t,h a Kormányhivatalnál átvehetem.
2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 8 munkanapon belül kiküldik. Én 1 hónapja kaptam meg, és csak 2 munkanapot vártam rá.
2019. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tovább tart mint visszakeresni és elolvasni a " Mikor készül el a jogsim " kategóriában eddig feltett 2000 kérdést.
2019. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Juliusz48 ***** válasza:
Elvileg az okmányirodában, a felvétel készítésekor kapott fényképes papírral már vezethetsz is, hisz igazolja, hogy vizsgáztál és készül a végleges igazolvány. Pont ez történik, ha lejárt jogosítvánnyal és az érvényesítő orvosi papírral mész az okmányirodába. Ezt a papírt érdemes otthon jól eltenni, ha már meg van a jogsi, mert elvesztés esetén, ennek alapján simán kiállítják a pótlást, minden egyéb igazolás nélkül.
2019. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!