Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit kereshet egy utasszáll...

Mennyit kereshet egy utasszállító gép pilótája ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a Malév megszűnt,de az expilóták biztos más céghez igazoltak.Akár fapados társaságokhoz.Sőt,emlékszem volt egy fiatal csaj pilóta is a Malévnél úgy kb.10évre visszamenőleg neten vagy újságban láttam.
2019. febr. 27. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a tanfolyam is egy kisebb lottónyereménybe kerül így sokat. Valahol 1,5-3 millió között.
2019. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat.... de mire oda eljutsz az iszonyat sok pénz, mint ahogyan előttem is leírták!!!


Szóval hiába keresel vele sokat, mire visszahozza az árát az nem kevés idő, viszont utána jól hoz ha nem követsz el bakit és nem küldenek el :)

2019. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb úgy számoltam 18-23 millió között lehet a nagygépes engedély összesen. :)
2019. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Boingokra a jogsit nem a légitársaságok finanszírozzák???

Magánjogosítványt nemhinném h sokan tennének le airbusra meg boingre...

2019. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legális Technocol ***** válasza:
100%

Hülyeség úgy feltenni a kérdést, hogy Magyarországon mennyit keres - a pilóta annyira nemzetközi állás, hogy nem számítanak az országhatárok. Aki Budapestről el tud repülni Zürichbe, az Zürichből is el tud Budapestre, ha érted mire gondolok. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne lennének minimális országonkénti különbségek - sőt, az európai pilóták jóval kevesebbet keresnek, mint az amerikaiak vagy közel-keletiek - de összességében nagyon jól simul a magyar pilóták keresete az európai átlaghoz, vagyis évi 60.000 €-t pl. egy Wizzairnél is meg lehet keresni kisebb gépeken (pl. A320) is.

A jumbo jetek általában egy minőségi ugrást jelentenek fizetésben az ~1,5x-es szorzó.

2019. márc. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!