Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Üdv. Lánctalpas kotró, hogyan?

Üdv. Lánctalpas kotró, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,valakinek van esetleg itt,jogosítványa lánctalpas illetve gumikerekes/univerzális kotróra?

Áprilisban szeretném elkezdeni a vizsgát,viszont gőzöm nincs a feltételekről.

Nagyjából azért utána néztem az interneten,de nem tudom,hogy ahoz hogy a forgalomban részt vegyek mondjuk egy univerzálissal ahoz kell hogy rendelkezzek B vagy egyéb kategóriás jogosítvánnyal,vagy erre van valami más opció?


Meg az ára se túl egyértelmű nekem,ez most frankón ennyi? vagy van még valami plusz hozzá? Azt gondoltam sokkal drágább.


Bemásolt szöveg:


Teljes tanfolyami díj: 49.000,- Ft (tudásszint méréssel)

Vizsgadíj: 54.000,-Ft + Jogosítvány 35.000,- Ft +15.000,- Ft további gépcsoportonként


Előre is köszi a válaszokat :)



2019. márc. 2. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy,befizethetek mindjárt egy lánctalpas vizsgára?

Vagy először valami kisebb gépre kell vizsgázzak?

2019. márc. 2. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a céget, ahonnan kimásoltad a díjakat. Az emelő- és munkagépekre elég szövevényes a jogosultságok köre és a szerzés is macerás. Biztosat onnan fognak mondani, ahol vizsgáznál. Ők tudják, melyik tanfolyamuk után milyen jogosítványt kapsz
2019. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyi, több ismerősnek is van. Azt nem tudom hogy ki lehet e menni vele, de szerintem nem, lassú járműre kellene jogsi.
2019. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!