Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez a közleke...

Ti mit szóltok ehhez a közlekedési eszközhöz? Megéri az árát egy ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Barátnőmet gondoltam meglepni egy ilyennel, de hosszútávon érdemes erre beruházni?


2019. márc. 9. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezeket a Hoverboard-okat én esztelenségnek tartom. Játékszereknek tartom. A használati értéke mint közlekedési eszköz inkább a nullához közelít. Nagyon drága butuska játékszerek ezek, nem éri meg szerintem.

Ennyiért már vehetsz használtan sokkal jobb használati értékkel bíró mopedet, robogót, esetleg elektromos mopedet vagy elektromos kerékpárt. Sokkal jobb beruházásnak tartom.

Ezzel csak otthon kis távon lehet bohóckodni, nem tartom hosszútávon érdemes beruházásnak. Én inkább egy elektromos kerékpárt választanék neki.

2019. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pl. egy ilyen kerékpárt néznék esetleg:

[link]

2019. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg egy ilyet:

[link]


-a nagyobb kerék miatt.

2019. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van sima biciklije, szóval nem tudom van-e értelme. Nem lenne neki akkora változatosság. Egyébként 60 000 Ft környékén is kapható ez a hoverboard, csak nem bírja el a terhelést, mert a barátnőm eléggé túlsúlyos.
2019. márc. 9. 12:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Hát akkor nem tudom.

Én játékszer kategóriának tartom ezeket a Hoverboard-okat, szóval kevés a használati értékük.

Játszani, bohóckodni lehet velük, de mikor megunja az ember őket akkor csak a kamrában porosodik.

Nem tudom akkor, dönts belátásod szerint. Én személy szerint nem venném meg még 60-ezerért sem.

2019. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hátha ez meggyőz:

https://www.youtube.com/watch?v=Mvn8A6Q-ARk


de nem akarlak befolyásolni.

2019. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2019. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2019. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez a kerékpár meggyőző, de ha van neki sajátja, akkor sokat nem adna neki hozzá, kisvárosban. Főleg csak itt tekergeti ebben a kb 2km hosszú városban. Ilyen kis városba gondoltam ezt a hoverboardot.

Egyébként igen, igaza van az egyik válaszolónak a porosodást illetően. Szerencsére ilyenre van kereslet, szóval ha veszít is rajta az ember, de tovább lehet adni. Mondjuk az ára tényleg borsos, főleg, hogy egy playstationt is szeretnék, és ebből az árból 2 is kijön. :D

2019. márc. 9. 13:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Maximalista vagyok, szóval az olcsóbb fajtát nem biztos, hogy megvenném, ha tud az ilyen technológia többet is nyújtani.
2019. márc. 9. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!