Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy elfelejtett...

Volt már úgy, hogy elfelejtetted, hogy alkoholt ittál és vezettél?

Figyelt kérdés

Én majdnem, de most hatása alatt állok és kiírom magamból. Szóval utcánk végén egy udvarba parkolok miután melóból hazaértem, majd este ilyen tájt átgurulok, mert már nem kell fizetni a parkolóért és ilyenkor van hely is, aztán most is ezt terveztem, de ittam egy kis pálinkát, aztán ha nem böffentek egyet nem is emlékeztem volna rá.


Oké, hogy csak az utcába, de bármi megtörténhet, az egész jövőmnek vége lett volna, ugyanis buszsofőr szeretnék lenni.


Kíváncsi vagyok veletek történt e ilyen , vagy hasonló.


Ja és elvileg ritkán iszok alkoholt, úgy havonta egyszer, alvás előtt.


21/F


2019. máj. 2. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

velem még nem, de amúgy jah, erre figyelni kell.


nagybátyjámat így kapták el, pedig ő nem is a szomszéd utcába ment.


kocsmából hazasétált kellően italosan estefelé, az autó kinn állt a ház előtt, kb. 5 méternyi út...ő pedig úgy döntött, hogy beáll vele...rendőrök meg pont arra jártak...mondjuk sejtése szerint ki is figyelhették, és direkt rá utaztak...nem tudom ennek mennyi a valóságalapja, mindenesetre megfújatták vele a szondát, és el is tiltották fél évre a vezetéstől...:D most kapta vissza 2 hete.

2019. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Speciel az utcáról a kapuba álltam már át így , de a legkeményebb mégis az volt, amikor véletlenül pálinkát tartalmazó palackot vittem magammal az útra víz helyett és az M7-es közelèn szomjaztam meg és jó nagyot húztam belőle. Ott azért a következő pihenőnèl váltottam inkább.
2019. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2019. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent, beismerem, hogy régebben tudatosan is vezettem részegen. És igen, előfordult olyan is, hogy délben ittam valakivel egy korsó sört, mert harag lett volna belőle, ha nem iszok vele. Aztán délután mennem kellett, vagy 120 km-t mentem oda-vissza, útközben jutott eszembe, hogy bakker, én ittam, és a szonda még jelezne. Ez van, semmi extra, inkább az a baj, hogy durván túlzott következményei vannak annak is, ha minimális alkoholszinttel elkapnak.
2019. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sofor vagyok volt olyan meg nagyon reges reg, hogy hajnal 1 ig ittunk en kb 4 sort ittam meg 1 felest beszelgettunk es hajnal 3 kor indultunk.

Haaat meg reszegebbnek, faradtabbnam ereztem magam mint amikor lefekudtem aludni xd

2019. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gombos Zsolt(Jeti) válasza:
Igen,volt ilyen...én is elfelejtettem,hála égnek nem lett belőle semmi...Persze,hogy bármi előfordulhatott volna velem is(mint Veled),de hála égnek nem lett baj,s legközelebb jobban figyelsz majd,és nem ülsz be "ittasan" a volán mögé!Úgyhogy ne lihegd túl,ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod,hiszen rájöttél,"beismerted",levontad a konzekvenciát.Ergo engedd el!!;)Jah...és a havi egy ivás sem problémás!;) :))
2019. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!