Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárral szeretnék eljutni...

Kerékpárral szeretnék eljutni a Petőfi hídtól a Margit hídig. Melyik oldalon rövidebb, könnyebb, egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam így kerékpárral, de szeretnék azzal járni dolgozni. Tudom, hogy a budai oldalon van kerékpárút, de érdekelne a pesti oldali megoldás, mert azon az oldalon lakom és dolgozom, így nem kellene a Margit hídon és a Petőfin is átmennem. Kérlek, írjatok tapasztalatot, tanácsot! Köszi!
2010. júl. 6. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, szerintem regisztrálj a www.criticalmass.hu oldalon és ott tedd fel a kérdésed, biztos hogy sok hasznos tanácsot fogsz kapni.
2010. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesti oldal gázosabb mert a Lánchíd és a parlament között egy irányúz utca igaz nem kötelező a duna mellett tekerni mert beljebb meg pont a másik irányba egyirűnyú. Parlamenttől Margit hídig meg van már kerékpár út.
2010. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
budai oldal gyorsabb biztonságosabb. van bringaút is nagy részén.
2010. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!