Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ vizsgán tudnom kell,...

KRESZ vizsgán tudnom kell, hogy hogyan működik a rádió?

Figyelt kérdés
Tegnap vizsgáztam, és sajnos nem sikerül annak ellenére, hogy nagyon szépen vezettem. Mikor beult a vizsgabiztos megkért, hogy kapcsoljam ki a rádiót, én pedig csak matattam kb 5masodpercig, mert nemtudtam hogyan működik. Eztán mogorván rámnézett, és azt kérdezte, hogy nem ismerem az autót?

2019. máj. 30. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez forgalmi volt, nem kresz...nem kaptad meg a vizsga papírt?
2019. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen forgalmi vizsga volt. Azt mondta, hogy azért nem sikerült, mert olyan veszhelyzetet okoztam ahol közbe kellett lépjen. Pedig ez nem így történt, mert át akartam engedni a gyalogost, csak ő meg én előttem fékezett.
2019. máj. 30. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem buktathat meg, de ahogy olvasom nem is ezért tette. Mármint az oktatód fékezett, hiszen ő ül melletted, nem? A vizsgabiztos hatul nehezen tud fékezni. Ijesztgetni se lehet a gyalogosokat, illetve ha hirtelen satuzol be a zebra előtt, az ugyanúgy bukó. Jó lenne tudni, hogy mégis mikor fékezett az oktatód.. Ha a zebrától nagyon messze, akkor nem értem miért nyúlt bele, elbeszélgetnék vele. Ha közel akkor csak nem akarta, hogy elüsd a gyalogosokat.
2019. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek pár dolgot. Autóban a vizsgabiztos mögéd ül, nem melléd. Az anyósülésen az oktató ül. Ő tud beavatkozni.

A vizsgabiztos legfeljebb visít, mint malac, hogy jajistenemmindmegahulunksegítség.


Kérdezel rádióról, majd azzal fejezed be, hogy át akartad engedni a gyalogost, aki előtted fékezett. Mi fékezett? A banyakamionon nincs fék.

2019. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A rádiónak semmi köze az egészhez.

Túl későn fékeztél a gyalogátkelő előtt. Teljesen jogosan buktattak.

2019. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A bambaságot nem igen kell ráfogni a rádióra meg a vizsgabiztosra.Nem voltál elég körültekintő, késön fékeztél volna. Így hát ő fékezett.Még mindíg jobban jártál egy forgalmi bukással, mint egy balesettel ami a lelkiismereteden szárad!Majd legközelebb sikerül.Figyelj jobban, és ne másokat hibáztass, mert abból nem tanulsz!
2019. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondjuk elég érdekes oktatód van, ha úgy álltatok oda a vizsgára, hogy szólt a rádió.
2019. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy minek szólt a rádió forgalmi vizsgán? Oktatód is kikapcsolhatta volna, mert zavaró tényező.
2019. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!