Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb autós iskola...

Melyik a legjobb autós iskola Nagykanizsán?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Utólag okos az ember...

Tapasztalat:

Ne iskolát hanem oktatót keress. Mondjuk ez is olyan,hogy akihez én kerültem egy borzalom volt,de sokak szerint szuper,szerintem az első pillanattól utáltuk egymást. Ha nem váltok akkor szerintem 80 óra után se mentem volna vizsgára..de 20 óra után váltottam és 34 után vizsgáztam. Szívesen ajánlanám,de a szimpátia is lényeges,hiszen hiába szuper oktató szerintem,ha ti nem szimpatizálnátok.

2019. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igaza van az elsőnek , hiába jó hírű az iskola vagy oktató ha a tanításukat nem tudod felfogni vagy az oktatóval nem jössz ki

Startnál voltak sokan az ismerősi körbe

drágább de ezen kivűl nem panaszkodtak max a hosszú várakozás a gyakorlatnál mert ugyebár népszerű hely

volt 1 a face to facenál

neki a munka miatt volt nehéz a vezetés mert sok oktató nem ugy ért rá de ezen kivűl semmi panasz

jomagam voltam a Beatrix autosiskolánál

árba olcsobb mint jópár hely

4 oktató van jelenleg

3 al vezettem:

1. Károly , jóember de a tanítás és az hogy komolyan vegye az ember nem az erőssége

2. Beatrix , a boss , ő napközbe tanit elméletet utána vezetést oktat , rengeteget vállal ezért elég heves a vérmérséklete.. vezetés közbe türelme nem sok hamar elpattan az agya és ha másodszorra nem sikerül valami akkor már nekiáll kiabálni az emberrel , kicsit sem ajánlom oktatásra alkalmatlan

3. Tamás , imádom azt az ember ő vett engem vele egyszerűen élvezet vezetni , nem kiabál le ha kell 20 szor elmondja mit hogy kéne

őt ajánlom ha ehez az iskolához tévedsz

4. oktató egy idősebb nem magas férfi róla nem hallotam semmit számomra idegen

2019. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!