Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teherautóval könnyebb tolatni...

Teherautóval könnyebb tolatni mint személyautóval?

Figyelt kérdés
Építkezés folyik nálunk, és a téglát egy 12tonnás darus teherautó szállította ki. Mondtam a sofőrnek, hogy csak pakolja le a ház előtt és én majd behordom talicskával. Erre azt válaszolta, hogy szívesen betolat a hátsó udvarra, hogy megspóroljam a munkát. Nem hittem hogy ez lehetséges egy ekkora autóval, mert nagyon szűk és kanyargós a hely. Aztán csak ámúltam, hogy csont nélkül betolatott, épp hogy csak pár centivel fért el, de sehol sem torpant meg, és szállt ki ellenőrizze hogy elférel-e. Adtam is 2ezer borravalót az ügyes manőverért. Miután végzett, gyorsan beugrottam a kombi passatomba, hogy kipróbáljam ugyanezt a mutatványt, de nekem elsőre csak úgy sikerült, hogy néhányszor előre - hátra kellett manőverezzek, pedig jóval kisebb az autóm, és a helyet is jól ismerem. Mi lehet erre a magyarázat? A magasabb üléspició miatt sikerült neki elsőre?

2019. jún. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a magyarázat, hogy te naponta egyszer tolatsz 5m-t amíg beállsz a parkolóba neki meg ez a munkája.
2019. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Ennyit számít a rutin.
2019. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első válaszoló írta. Valószínűleg sokkal több a rutinja, és neki ez a kenyere. Általában ez fordítva szokott lenni, az ügyfél követeli meg, hogy mindenféle lehetetlen szűk-kanyargós egérlyukba betolassunk póttal, ingoványos talajon.
2019. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy lenne már könnyebb, bolond vagy?
2019. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt... Nagyobb, több a holttér. De lehet ő egy nap alatt tolat annyit, mint amennyit te egy egész hónapban. Ha minden nap betolatnál 10-15 helyre (nem, nem a "Tesó" parkolójában), akkor olyan szinten megtanulnád, hogy egy idő után majdnem becsukott szemmel is menne. Nekem is van C kategóriám (mondjuk nem használom, de ugye soha nem lehet tudni, jó ha megvan), annyit mindenképpen segített a rutinpályán való tolatgatás, hogy a garázsba egy tolatással állok be már vagy 1 éve (amiről azt kell tudni, hogy ha a jobb tükör meg a fal között 5 cm-nél nagyobb a távolság, akkor már nem tudsz kiszállni az autóból). 20/F
2019. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát most azt akartad megmagyarázni, hogy a 12 tonnás kamion fizikailag könnyebben befér az udvarra, mint az 1,5 tonnás 4,5 méteres Passat? :DD Van egy rossz hírem: veled van a baj.
2019. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet, hogy véletlenül mégis eltalált tolatás közben és azért teszel fel ilyen kérdéseket?
2019. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!