Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol parkolhatnék Pécsen?

Hol parkolhatnék Pécsen?

Figyelt kérdés

[link]


Üdv,


diák vagyok pécsen és egy hétvégi programból adódóan hétfőre autóval kell visszaérkeznem és egy hétig kéne tárolnom valahol az autót, elég húzós árakkal találkoztam pécs városában ahhoz hogy parkoló övezetbe tegyem le az autót (max ha nincs más választás de ezért kérem segitségeteket).

Adott a fenti térkép ahol I-II zóna meg van jelölve plusz a védett területek. Kérdésem hogy ha a parkoló zónákon kívül parkolok ott mi a helyzet ? Mi alapján parkolhat oda valaki ? Ingyenes vagy társaságházakhoz járó engedély kell hozzá ?

Illetve ötleteket is elfogadok hogy hova mehetnék

Előre is köszönöm!



2019. jún. 22. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Egyetemhez közel van egy meki, ha ott leparkolsz jön egy kedves parkoló őr bácsi, neki mondod, hogy mész kajálni, nem fog kérni semmit, jó étvágyat kíván, és menj be, vegyél valamit én mivel nem szeretem a kávét forró csokit szoktam, aztán a blokkot megőrzöm párszor már megejtettem így a városnézést :)
2019. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért még várok alternatívákat :))
2019. jún. 23. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Kacsóh Pongrác utcában szoktam megállni, mondjuk én nem tanulni, hanem leginkább várost nézni járok oda. Ott a kutya nem nézi, mennyi ideig parkolsz.
2019. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Parkolóövezeten kívül, közterületen bárki ingyenesen parkolhat az egész országban. Nyilván csak ott, ahol nem tilos más miatt (pl. megállni tilos, zöldfelület, stb.).


Annyi a feltétel, hogy az autónak forgalomba kell lennie.

2019. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Szép napot kívánok mindenkinek a továbbiakban!

2019. jún. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!