Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Start Autó, Szolnok. Van...

Start Autó, Szolnok. Van valakinek véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék nekiállni a jogsinak és éppen iskolát keresek. A fenti árban elég jó de nem találtam róla semmit. Nyilván a saját weboldalán csak jókat írnak róla, de engem személyes tapasztalat érdekel. :-D Tud valaki ilyesmit?

2019. jún. 25. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár màr régi a kérdés... engem rohadtul megszívattak... átmentem az Indexhez végül, ott fejeztem be.
2019. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért vagy hogyan szívattak meg? :O én most folytatom majd ott..... :O
2019. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem van személyes tapasztalatom és az nem szép! A kresz oktató imádnivaló, de egyes vezetésoktatók kiszámíthatatlanok... Érdekes, hogy egyik ismerősöm ugyanahoz az oktatóhoz járt vezetni, vele normális volt, velem nem. Szóval mindenről hallani jót, rosszat, de szerintem válassz másikat!
2019. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Már késő sajnos,befizettem már oda.. ;/
2019. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi történt veletek? 😯
2019. aug. 18. 09:35
 6/7 anonim válasza:
Az iskola vezető nem hajlandó még a legapróbb dolgokra se, nem akarja végezni a munkáját vagy nem tudom. De ide senki ne menjen.
2022. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez Szolnok legrosszabb iskolája. Elmebeteg oktatókkal. Ráadásul lehuzósak nagyon. Itt az életben nem lesz jogosítványa annak aki ide megy. Csak azért írom ezt le hátha valakinek segítség. Mert ez nem vicc. Velem az oktató úgy beszélt mint egy kutyával.
2023. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!