Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hajdúböszörményből Berettyóújf...

Hajdúböszörményből Berettyóújfaluba autóval merre lehet eljutni?

Figyelt kérdés

Tudom,Debrecenen át.De pont azt szerezném,ha nem kellene átmenniDebrecenen,és nem autópályán.Milyen útvonal létezik még? Valami jó nyugis útvonal kellene.

.


2019. júl. 12. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A terkepet nem ismered?
2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Józsàn keresztül Debrecen, onnan a Böszörményin végig, át a Nyugatin és ki a Nagyàllomás felé. Onnan meg adja magát, Mikepércs, Derecske, Berettyóújfalu.

De ha beírod a GPS-be biztos kidob több utat is..

Debrecenen mindenképp át kell menni, ha nem autópálya. Hogy gondoltad, àtugrod a várost?

2019. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max valami óriási kerülővel tudom elképzelni, hogy ki kerüld Debrecent és pàlyàra se menj.. 2# voltam
2019. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz a Hajdúböszörmény - Balmazújváros - Hajdúszoboszló - Derecske - Berettyóújfalu útvonalon is, de az egy 20 km-es kerülő.
2019. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz a pályán menni?

Nincs matricád vagy nem mehetsz pályán?

2019. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 15. 14:29
 7/7 anonim válasza:
Nem érdemes elkerülni debrecent hacsak nem pályán mennél. Nagyon sok időt veszítenél ha kerülnél
2019. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!