Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire jó minőségű a Kugoo...

Mennyire jó minőségű a Kugoo S1-es elektromos rollere?

Figyelt kérdés
Az ára csábító, de olvasom, hogy vannak gyenge pontjai is. Összességében megéri megvenni, vagy érdemesebb lenne inkább egy drágább, de megbízhatóbb rollerre spórolni? (ha igen, melyik típust ajánlanátok? Jelenleg úgy nézem a rollereket, hogy 115 kiló a súlyom, és bár folyamatosan fogyok, de azért az se utolsó szempont, hogy ne törjön ketté alattam a vas :)

2019. júl. 18. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyekereg, gyenge (hiába erős a motor, ha az aksi nem bírja), ráz, úgy érzed össze fog alattad törni. Olcsó húsnak híg a leve. Nézz inkább e-twow rollereket, drágább, de megéri, ha tényleg használni akarod közlekedésre.
2019. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az E-Twow rollerekről én is sok pozitív kritikát olvastam és gondolkodok is rajta hogy egy Booster V lehet a "boldog" befutó. (kérdés hogy mekkora boldogság lesz majd a motornak egy 110 kilós manust gurítani a hátán. Sérvet kap a gép.) Az Inokim Quick 3 is ott van lelki szemeim látómezejében (sárga színben), csak ott meg az zavar, hogy pont a rugózást felejtették ki a tervezők...na mindegy. Köszönöm a tanácsot! Kugoo kilőve a listámról (inkább spórolok még egy picit tovább...mire leesik az elsó hó, addigra majd csak összehozok valamit :P
2019. júl. 19. 21:12
 3/4 Gputtony válasza:
115kg vagyok!City Boss V5 rollert vettem, alattam 42 km/h a vége és , 35-40km hatótáv.150kg terhehetőség. Erös robosztus roller, tempomat elöl hátul tárcsafék. 265000ft!Az 50kg páromnak kugot vettünk bárcsak ne tettük volna, az enyémhez képest hulladék, igaz csak 110000ft volt! Kicsi kerekek ráz max alatta 28km/h megy éa 15-20km max hatótáv. Egy nagy szar! Kugoo S1
2019. júl. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid86 válasza:

Egy gyenge kínai szerkezet. Bár ezt nem próbáltam, de egy olcsóbb E-twow-ot igen. A hatalmas súlyom alatt (75kg) majdnem lehajlott a közepe. Semmiképp sem ajánlom. És a Xiaomi 365-t sem. Sok rosszat hallottam.

Én ezt vettem végül:

[link]

2020. márc. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!