Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudnátok mondani olyan gyalogs...

Szovjet megszánó kérdése:

Tudnátok mondani olyan gyalogsági harcjárművet amit lehet közforgalomban használni?

Figyelt kérdés

FUG, BTR, PSZJ...

Ugye: gumikerék,szélesség limit,hosszúság limit...-nek meg kell felelnie!

Szeretném ha közúton semmi kíséret nélkül közlekedhetnék!



2019. aug. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Agyhalott!
2019. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi más lennél, ha egy harcjárművel akarsz suliba járni! Ültél már egyáltalán ilyenben a honvédségi gyereknapon kívül? Azért anyázni már megtanultál a suliban azt látom.
2019. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Én is szeretnék a holdra jutni.
2019. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Oldalkocsis Uralt, BMW-t minden további nélkül szabad használni. Persze a géppuskát le kell szerelni róla.:)
2019. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

"Szeretném ha közúton semmi kíséret nélkül közlekedhetnék!"


Nyugi, még pár év, és a papa meg a mama egyedül is el fog engedni iskolába.

A jogosítványnak úgyis feltétele a nyolc általános, ráérsz még "harcjárművön" gondolkozni.



Rólad, és a harcjárműről más jutott az eszembe... kár volt eltörölni az egy év sorkatonaságot, megtanultál volna pár dolgot: a nep nem miattad kel fel, élnek más emberek is a földön, nem lehet mindig igazad mert csak, és ha nem tanulod meg a csapatszellemet, akkor véged.

Ott annyi harcjárművet csutakolhattál volna nap mint nap, hogy meg is unod.

2019. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
76%
UAZ, Ural, DAC...
2019. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örülők hogy megérkeztek azok a vérpistikék akik eljátsszák hogy ők háborús hősök meg ők megmondják a frankót mert lehet hogy nekik nem tetszik hogy valaki akar venni egy ilyet és segítséget kérni meg úgy látom nem lehet mert jön: "Méééééérrrrr' ott van az iskolabusz" típusú kommentárok DE ez engem nem érdekel annak a 2 darab normális embernek köszönöm a válaszát akinek eljutott az agyáig olyan alap információ hogy a másikat talán hidegen hagyja hogy én nem tehetem meg mivel én házat,kocsit,kutyát,hajót,bélyeget veszek abból a pénzből amit más erre-arra tud felhasználni. AMÚGY Ausztriában kíséret nélkül közlekednek hasonló gumikerekű gépek! WÁÁÁÓÓÓ proletár Sanyi erre nem gondolt?! Vagy mi-van?

Egy szó mint száz: Hasznos válaszokat kérek, NEM random böfögéseket vagy ilyen-olyan kitérő válaszokat!"


Köszönöm!

2019. aug. 23. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

A valódi vérpistike te vagy, aki ráadásul még agyhalott is! Épeszű felnőtt embernek eszébe sem jutna, hogy páncélozott harcjárművel közlekedjen közúti forgalomban, főleg nem olyannak, akinek volt alkalma illetve kötelezettsége ezeket a sz@rokat vezetni.

Majd ha eléred azt a kort, hogy leteheted a C kategóriás jogosítványt, akkor talán lesz lehetőséged venni egy D-344-es Csepelt, amivel közlekedhetsz közúton és nagyjából olyan vezetési élményt nyújt, mint a FUG vagy PSZH.

Addig meg csak álmodozzál és majd mire felnősz remélhetőleg kinövöd az ilyen ötleteidet.

2019. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na köszönöm utolsó hogy legalább te segítettél!
2019. aug. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!