Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nincs még rutinom, vezethetek?

Nincs még rutinom, vezethetek?

Figyelt kérdés
Mit és hogyan csináljak hogy legyen kellő rutinom a vezetéshez? Ti hogyan csináltátok? Váratlan helyzetek és társai? Ezeket hogyan sajátítottátok el? Mindennap vezessek? Sajnos heti 2x tudok az nem tudom hogy mennyire sok vagy kevés de céltalanul meg nem szeretnék vezetni.
2019. okt. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vezetsz, nem lesz rutinod. Semmi extrát nem kell csinálni hozzá, csak vezetni.
2019. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számodra mit jelent a céltalan vezetés? Ha nem kerülsz vészhelyzetbe, akkor az céltalan volt? Mert szerintem nem. A rutin idővel ki fog alakulni, de mindig szokták mondani, hogy ne rutinból vezessen az ember, mert abból történik a legtöbb baleset. :) Vészkikerülést és hasonlókat vezetéstechnikai tréningen tudod gyakorolni biztonságosan, érdemes rá befizetni, ha jobb sofőr szeretnél lenni.
2019. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt lehet az autóklubnál?
2019. okt. 3. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó kérdés, én is várom izgalommal a jó válaszokat.
2019. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én itt voltam tréningen évekkel ezelőtt, másról nem tudok nyilatkozni:


[link]


Amennyire én tudom vidéken csak elvétve van alkalmas tanpálya, ha ezért kérdezted az autoklubbot.

2019. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért felesleges össze-vissza autózni, hogy rutinod legyen. A heti 2 alkalommal is megjön idővel a rutin, ugyanannyi vezetés után, mint ha céltalanul autóznál. Még a jobbra hátra két autó közé, tehát a rutinozás, annak van értelme.

Ha meg a váratlan helyzetekre akarsz edzeni, akkor fizess be egy vezetéstechnikai tréningre. Élesben úgyse jó kipróbálni, hogy most akkor kivasalod a gyalogost, vagy meg tudsz állni előtte és életben marad.

2019. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen nem akarok élesben váratlan szitukat generálni elmegyek egy tréningre. Gyalogosok a legérdekesebb figurák azt inkább nem is részletezem az átkelőhelyeknél mindig örülök ha nincsenek mert kiszámíthatlan idióták.
2019. okt. 5. 12:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Ergó ütöttek el engem autóval csak a kezem tört el mert rá vetődtem az autóra, mentek belénk mögöttünk is ezekre arra emlékszem hogy emlékezet kiesés egy pillantra olyan volt mint a dodgemben ott éreztem utoljára hasonlót csak erősebb volt. :D Ja meg biciklissel frontálisan ütköztem.. Szóval ennyivel előrébb vagyok már rem nem lesznek ilyen dolgok.
2019. okt. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!