Forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok jó benyomást tenni a vizsgabiztosra? Lehet beszélgetni vele, esetleg viccelődni, vagy ez csak ront a dolgokon?
2019. nov. 11. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne.. csak azt ne. Miért kéne viccelődni?! Legyél normális, magabiztos, és ne legyen nagy pofád.

Ennyi. A vb nem a dumádat fogja osztályozni hanem a teljesítményedet.

2019. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ront. Öltözz fel normálisan, beszélj vele tisztelettel. Rágózást vagy ilyesmit felejtsd el, ezekre figyelj oda. Beszélj érthetően, elég hangosan. Ha látja hogy izgulsz is, de tudod mit csinálsz, sikerülni fog a vizsga. Sok sikert hozzá.
2019. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lány vagyok, nem is akartam túl magabiztos lenni, csak mondjuk megmosolyogtatni a vizsgabiztost, vagy ilyesmi.
2019. nov. 11. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Abból kiindulva, hogy a kérdésedet a"tömegközlekedés" alkategóriába írtad ki legalább készülsz a realitásra, hogy mivel is mégy haza. 🤣

-bocsi, nem bírtam kihagyni.

2019. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy lánynak juthat eszébe ilyen baromság.
2019. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3/5

Közlekedésbiztonság alkategóriába írtam

2019. nov. 11. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Az lehet kérdező, hogy most ott van, csak nem ott kezdte a pályafutását. 😉
2019. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja igen, admin besegítésre nem gondoltam
2019. nov. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!