Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te elengeded a sárga villogós...

Te elengeded a sárga villogós autókat?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy a főúton mentem és egy sárga villogós autómentő jött mögém, vadul elkezdett villogtatni meg dudálni hogy engedjem el, én meg csesztem rá. Őt sem érdeklik az én gondjaim, akkor engem sem az övék.
2019. nov. 14. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne elengedni? Az nem megkülönböztető jelzés.
2019. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan elengedheted, ugyanis nem veled akar harcolni, csak haladna...Nem muszáj hogy személyes ügy legyen mindenből, és szintén nem muszáj, hogy ha van egy szituáció akkor abból valaki győztesen, valaki vesztesen távozzon. Távozzon mindenki emberként, erre kell odafigyelni. Meg arra, hogy mindenki hazaérjen, épségben. A többi másodlagos.
2019. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Velem is előfordult, hogy hetvenesre táblázott úton kilencvennel mentem, és tolt egy sárgavillogós autómentő...eszem ágában nem volt félrehúzódni...valószínű egy igen jattos címre sietett.


de kék villogónak is meg kell nézni, hogy félre lehet e húzódni felnisérülés nélkül..


a sárga villogót a közúton munkát végzőknek találták ki eredetileg. tehát csak figyelemfelhívó jelzés, nem előnyt követelő.


Talán a kukás autónak állok félre, ha látom hogy nem fér el(ha szembe jön)

2019. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha dugóban állsz, akkor érdemes előreengedni, mert lehet, hogy épp ahhoz a balesethez siet, ami miatt dugó van.
2019. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
40%
El... Peace 🌈
2019. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Ritka hülye agresszív sofőr vagy az biztos.

Szándékosan szivatod azt aki haladna és tudna is menni.

2019. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Szándékosan szivatod azt aki haladna és tudna is menni."


Nem szivatom de nem is segítem.

2019. nov. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!