Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek "jogos" volt...

Szerintetek "jogos" volt ellenem ezért a büntetőfékezés?

Figyelt kérdés

Székesfehérvár, Auchan körforgalom. Jöttem az M7-es felől, mentem tovább az elkerülőn. A városból kifele nagy sor, egy buszt beengedtem magam elé, ő meg is köszönte. A mögöttem jövő rögtön villogtatott, dudált, jött utánam, majd az elkerülőn elém vágott, befékezett és mutatta a nemzetközi kéz jelzést is. Majdnem csatt lett, én Pajero-val voltam, ő egy kb 20 éves Suzukival.


Komolyan, ekkora probléma volt, hogy a körforgónál már régóta várakozó buszt beengedtem? Az egy dolog, hogy nekem volt elsőbbségem.



2019. nov. 20. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hirtelen padlófékeztél, és ezen rágott be a suzukis? Mert egy sima beengedés nem tűnik annyira felháborítónak, hogy mindenképpen elégtételt akarjon venni érte.
2019. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én, egy apró fékezéssel szoktam megköszönni, ha valaki beenged, vagy kedvesen bánik velem.Értik is. Ám büntetőfékezés nagyon veszélyes!!! Mondom én..nőként, és keresztül kasul járva az országot, előadásokat tartva.
2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!