Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Voltál már büntetőfékezés...

Voltál már büntetőfékezés áldozata?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer bepróbálkozott valaki, de kikerültem egy laza mozdulattal.
2019. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
#1 nálam is így volt;)60-nal mentem az 50-es táblánál,a hülye baromnak mögöttem ez nem volt elég,nem bírt az 1.2idegessel,elém jött és satuféket nyomott,én meg padlóval kielőztem miközben ő állóra fékezett.
2019. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Még szerencsére nem. Valószínűleg nem adtam okot senkinek. Meg amúgy sem érnének el vele semmit, mert mindig megfelelő követési távot hagyok.
2019. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is próbálkozott egy önjelölt igazságosztó, mert nem 75el mentem a 90es szakaszon mint ő,aki beszart 2 csepp esőtől. Elég gyenge próbálkozás volt, én kikerültem ő meg megállt az út közepén nagy forgalomban. Nem tudom ki okozott nagyobb veszélyhelyzetet. Ráadásul puntóval akart megbüntetni egy jeepest. Az ilyen maradna otthon
2019. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
#4 nálam a fabia akart észt osztani az espacenak!(a 2015-től lévő dömperes,magasan lévő újnak)Ha arra ráfutottam volna lehet aznap lebontottam volna egy fél fabiát;)
2019. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Velem is történt hasonló eset annyi különbséggel, hogy nem volt szándékos a manőver...

Egy Audi haladt előttem kb 65-el,én mögötte 60-al,mikor az Audisnak valaki nem adta meg az elsőbbséget így állóra satuzott... Kis híján csattanas lett a vége. Ráadásul én egy 17 éves Opellal voltam, melynek köztudott nem a legjobb a féke, így kisrészt én is hibás voltam sebességem végett de a lényeg, hogy nem történt semmi. Természetesen nem mondható ez büntetőfékezésnek, így ha belerongyolok hátulról jogosan büntethettek volna engem.

2019. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Kamionokat előztem, 140 körül, idióta balindex-fénykürttel utolér. En is indexelek balra, hogy tudja, mire számítson, mert én nem préselem be magamat a kamionok közé. Erre a leállósávon át elém kerül, a kamiont is jobbrol előzve, majd 50-re lassít előttem, intenzíven.
2019. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
61%
Nez
2019. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
65%

Akkor újra

Nem...

( Miért nem módosíthatom X percen belül a saját hsz-t¿????????)

2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tomcatters. ***** válasza:
60%

Nem is egyszer, ez úgylátszik népbetegség, főleg autópályán....

Óra szerint 140 körül mentem, kamionsort előztem, beért jóval nagyobb tempóban egy vw passat, közben nem húzódtam le egyből, mert majdnem beértem 2 újabbkamiont, és 140 ről kb 90 re kellett volna hirtelen fékezni, ugy h folytattam tovább az előzést, az meg azonnal villogni kezdett.Majd ah kielőztem a kamionokat, lehúzódtam, az meg bejött elém ,és kezdte a büntetőfékezgetést......

2019. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!