Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan történhetett ez meg?

Hogyan történhetett ez meg?

Figyelt kérdés

Minap tartottam Vásárosnamény felől Nyíregyháza irányába az M3-as autópályán, mikor hirtelen nagy meglepetésemre egy közepes testű kutyát pillantottam meg a leállósávban... 140ről kezdtem fékezni, mivel sávváltásra nem volt lehetőségem forgalom miatt, azonban a kutya pillanatok alatt előttem teremt és 120as sebességgel olyan erővel elcsaptam, hogy a teste két felé repült...

Természetesen nagyon sajnáltam a kutyát, egész úton bűntudatom volt..

Természetesen a következő pihenőnél megálltam, hogy megnézzem mennyire tört szét a kocsi, ám csodával határos módon egy karcolás sem keletkezett

2 kérdésem lenne tehát...


1.Hogy keveredhet fel autópályára egy kutya?

2.Hogy a francba nem keletkezett egy karcolás sem az autón? (hatalmas zajjal volt pedig az ütközés)



2019. nov. 24. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

1. A felhajtóknál és lehajtóknál tud feltévedni. Én egyszer őzet láttam az M6-oson.


2. Passz. Talán a műanyag lökhárító ütötte meg és az visszanyerte az eredeti alakját.

2019. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
A le-és felhajtóknál valamint a védőkerítés hibáin keresztül kerülhet az útra, de ki is dobhatták másik autóból. Én őzsutát gázoltam az M5-ösön a belső sávban sötétben, nem volt mit tenni. Ott azért volt kàr rendesen.
2019. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!