Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Lakott területen kívül jól beláthat úton mentem, egyedül,tök üres volt a "pálya" ritka jó minőségű volt az aszfalt is, kátyúk nem igen voltak és egy Audi megjelent a semmiből mögöttem,elkezdett előzni, már előttem volt, kitette az indexet,hogy visszatér, elkezdett visszahúzódni, és hirtelen beleállt a fékbe, az autó hátulja kifarolt 180-at fokot fordult, és a szembe forgalmi sávban állt meg majdnem farral az árokban.

Én is k*rvára megijedtem mert nagyot kellett fékeznem, aztán láttam,hogy csak áll,így kiszálltam, odamentem, egy 50-es fickó ült az autóban, kérdeztem,hogy minden oké e, mondta,hogy igen nincs semmi gond, mondjuk meg volt ijedve -nem csoda-, aztán visszaültem az autómba, elindultam ő megfordult aztán ismét megelőzött, ekkor már sikeresen.

De ez annyira váratlan volt, nem tudom miért állt bele a fékbe, se állat, se kátyú nem volt, nem tudom felfogni mit csinál az ilyen...ráadásul új fajta Audi volt, ezek csak úgy kifarolnak?Nincs ezekben olyan kütyü ami ezt meggátolja?


2014. nov. 15. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez biztosan tombolán nyerte a jogsiját.
2014. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Történhetett valami, amit nem láttál és fékezésre kényszerítette (nyúl, macska...), Ha az adott sebességgel nem volt rutinja, könnyen elveszti a kontrolt
2014. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért 180-nál ha nem egyenesen megy az ember (nyilván ugye sorolt vissza eléd) és mondjuk az út sem a legtökéletess (MO, én így szeretlek..) simán megdobja a kocsit egy nyomvájú - ott meg nincs az az elektronika ami megfogja. Meg valószínűle a fazon sem volt egy Schumacher.
2014. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 szövegértelmezés.

Nem 180-al ment...

2014. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne szabad, hogy kifaroljon, előfordulhat, hogy a fékkel lehetett gond, például az egyik keréknél nem fogott a fék, vagy valami hasonló. Hogy miért fékezett, hát azt nem tudom.
2014. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90-es táblánál ha mérnek, 106-tól büntetnek. Kettőt számolnak rá, tehát 108-tól kapod a csekket. 130-as korlátozásnál 151-től büntetnek, itt is kettőt számolnak rá, tehát ha 153-mal mentél, már kapod a csekket. Ez az infó fix, dolgoztam ilyen helyen. Az objektív felelősség táblázati kalkulátor szerint osztják a csekket úgy, hogy 2 km/h-s engedményt adnak még erre rá pontatlanságból kifolyólag. Más értéket aki ír, az még nem dolgozott ilyen helyen, nem igaz, hogy 3 meg 4 meg 5 km/h. Kettőt engedünk, ezen túl megy a bünti. Pont.
2014. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!