Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 5611-es Zetoron miért "szitál"...

5611-es Zetoron miért "szitál" az első kerék, amikor egyenes úton nagyobb sebességgel megyek vele?

Figyelt kérdés
A kerékösszetartás 10mm , új kormányösszekötő gömbfejek vannak rajta.

2019. dec. 12. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem jó a kerékösszetartás, vagy (és inkább ez)ki vannak az összekötő és irányító karok gömbcsuklói.
2019. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs!Előző vagyok, most olvastam végig hogy ezek rendben vannak. Esetleg kormány munkahenger?
2019. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem munkahengeres a kormánymű, hanem -azt hiszem- csigaműves. De annak se nagyon van "kottyanása".

A kerékcsapágyak is újak és nem lazák.

2019. dec. 13. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolni tudok még első híd királycsap esetleg függő tengely perselyre.
2019. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A függő tengely persely is új.

Akkor valószínű a királycsap és perselyei lesznek?

2019. dec. 13. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Más már nem jut eszembe pedig 41 éve ha nem is ezzel a típussal, de hasonlókkal foglalkozom.
2019. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tavasz környékén megnézem a királycsapot is. (Nincs fedett műhelyem)

Ma eljött hozzám az egyik barátom az alföldről, neki is 5611-ese van és beszélgettünk erről a problémáról. Ő is ugyan ezzel küzd és mondtam neki, hogy milyen válaszokat kaptam erre a kérdésemre. Azt mondta, ő is, hogy másra már nem tud gondolni, csak a királycsapra.

Mindenesetre mind a ketten nekiesünk és azt is kicseréljük. Azt hiszem neki hamarabb lesz meg a "mutatvány", mert ő be tud állni fedett helyre.

Ha lesz eredmény -akár nála, akár nálam- visszatérek ide és megírom.

Addig is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2019. dec. 13. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!