Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnék egy egyenes fa...

Hogyan tudnék egy egyenes fa oldalára rögzíteni egy virágtartót úgy, hogy egy relatíve nagyobb méretű virágalátét elférjen rajta biztonságosan?

Figyelt kérdés

Nem akarom az élő fát szögelni! A virágalátétet madárfürdőnek tenném fel. Lógós fürdetőt egyszerűbb lenne feltenni, viszont azt lengeti a szél, ezért egy alátétet raknék fel nekik, viszont nincs ötletem, hogy hogyan rögzítsem. Esetleg a fa V elágazásához tudnám felrögzíteni valahogy, de szögelés nélkül nem sok ötletem van.


Tehát egy ilyet szeretnék valahogy felrögzíteni:


[link]



2018. márc. 22. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy L alakú alátėtet. Az L egyik szárára ráerősíted a tálat a másik szárát rádrótozod a fatörzsre. A törzs repedėsei, nem sima felülete miatt meg tudja tartani. Nem esik le.
2018. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alátétet ne rakj fel, mert a legkisebb madár is képes felborítani.
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 apababa ***** válasza:
Vagy drót helyett kábelkötegelőt is használhatsz, a tányérkát meg ragasztással rögzitsd mert ha csavarozod megreped és kifolyik a viz.
2018. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam végül. A fa természetes 3 irányú elágazásához tettem fel az alátétet és jutazsinórral kikötöttem mindhárom irányból. Stabil és viszonylag vízszintes. Azóta a kis zöldikék meg cinegék falatoznak belőle.
2018. márc. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!