Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szilveszter napján mennyire...

Szilveszter napján mennyire veszélyes délután 5-6 között kinn járni az utcán? (Petárdázás, tüzijátékok miatt)?

Figyelt kérdés

Nem bánom, ha kiröhögtök, de én félek tőle és pánikban menekülök ki a világból, mint szerencsétlen kutyák.

Aznap viszont dolgoznom kell. 5-ig, de már előre parázok. Szerencsére csak kb 20 percre van a melóhely. Remélem, élve hazaérek.


2019. dec. 28. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
lol
2019. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Mi egyszer mentünk egy szilveszteri időszakban, utánunk dobták a petárdát. Nem történt baj.

Egy-két éve, még december közepe volt, de egy ember a közelemben lőtte ki a rakétáját, tök sötét utcán hirtelen ez "igen kellemes meglepetés" volt.

Vigyázni kell, mert ilyenkor (is) nagyon sokan átmennek állatba.

2019. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez fa sza :(
2019. dec. 28. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
XD mi ez a kérdés
2019. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
27%

Én egyszer egy petárdát dobtam el a gyár mellett éjjel, aztán a túlbuzgó szekus Dönci ramrantotta a szolgálati berettat, hogy "mivel lőttél te szemét?"...

Én ki nem megyek az utcára ilyenkor...

2019. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Mivel ilyenkor azok is kötelező jelleggel isznak, akik amúgy nem szoktak, ráadásul azok is bandákba verődnek, akik máskor inkább otthon döglenek, bizony sok az idióta már a sötétség beálltától kezdve. De ez nem azt jelenti, hogy seggedbe dugják a petárdát,nehogy már ezért ne menj dolgozni... Ám ha ez tényleg ekkora félelmed, hívj taxit vagy vitesd haza magadat egy kollégával.
2019. dec. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%
Én a sötétedés után hajnali háromig minden szilveszterkor hazuról ki be mászkállok. Egész szilveszterkor az utcán és házibuliban vagyok és szórakozok. Nem bírnám ki otthon. Én nem csak hogy nem félek, hanem megőrűlnék ha nem mozdulhatnék este ki. Az nálunk utcák ugyan olyan nyugisak mint máskor. Annyi hogy bulik vannak meg tűzijátékoznak.
2019. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Este 5-6 fele még csendes, nyugi :)

Tavaly 2 óra körül vezettem hajnalban aztán az utcán bandákba verődő emberek mint a zombik néztek a kocsim után, nagyon durva volt, mintha merényletre készülődnének velem szembe😂😂


Petárdát egyetlen egyszer dobtak alám szilveszterkor, de az délután 2 óra fele volt...

2019. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Az, hogy mennyire veszélyes, az attól függ, hogy kikkel futsz össze az utcán.

Ha kulturált, normális emberekkel, akkor nagy valószínűleg nem lesz probléma még akkor sem, ha petárdáznak, mert feltehetően van annyi eszük, hogy nem alád, vagy a közeledbe dobják. Amennyiben hülyékkel futsz össze, akiket nem érdekel a környezetük semennyire, akkor lehet veszélyes.

2019. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én rengeteget veszek de nem lövök vagy dobok rá senkire semmit még baleset se volt soha...Bár igaz láttam csoportokat zacskó gagyi kínai petárdával dobáltak mindent ami közelükbe került és nem mondhatnám józannak őket
2023. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!