Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » E-learninges kresz vagy tantermi?

E-learninges kresz vagy tantermi?

Figyelt kérdés

Valaki segítene abban hogy pontosan hogy működik ez program?

Mostanában szeretném a kreszt kezdeni az és nézegettem is erről infókat de még nem teljesen tiszta.


Ha az ember regisztráció után belép akkor hosszas tanulnia való anyagokat ad be és utána teszt kérdések vagy hogy?

És ugye adott óraszámban használható, de ha valaki egy téma körön akad meg több órán keresztül (vagy nem megakad csak sok idő mire bemagolja) akkor hogy tud kijönni az időből én ezt nem értem legfőképp...


Vettem egy kresz könyvet hogy ismerkedjek a tanulni valóval , ezt e-learning mellett is érdemes magolni? Vagy össze kavarna?


Megmomdom őszintén nekem a tantermes oktatás szimpatikusabb de vagy 3 közeli iskola azt mondta hogy már nincs náluk mert a netesre van az igény ...


2020. jan. 16. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem bírtam volna végigülni az oktatást (időhiány miatt sem), és az e-learning nagyon alapos és a témák végén lévő tesztkérdések megegyeznek a kreszvizsga kérdésekkel.

Én egy hét alatt végigmentem rajta, kimásoltam a szöveget egy word-be hogy később újra tudjam olvasni, ha lejárni az idő, de szinte lehetetlen hogy lejárjon, ahhoz nagyon lassúnak kell lenni.

Szerintem nagyon összeszedett, diák végén tesztek, meg ha végeztél annyiszor csinálod a próbatesztet ahányszor csak akarod.

Igazából emberfüggő, van, aki jobban szeret figyelni egy oktatóra aki magyaráz, és van az olyan, mint én, aki nem bír ilyenekre figyelni, és a saját tempójában, a saját időbeosztásában szeret tanulni.

Max pontos kreszvizsgát írtam csak az e-learninggel. Semmi mással.

2020. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges a tantermi oktatás. A szabályokat és a táblákat kell megtanulni, ha meg kérdés merül föl, arra is választ fogsz kapni az e-learning alatt, annyira részletesen végigmegy a tananyagon.
2020. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy végig üld a tantermi oktatást!!

Én beleestem ebbe a hibába és hát már a 3. Alkalommal a falat kapartam volna le, majd kikészültem.

Ráadásul semmit nem jegyeztem meg onnan, a műszaki órákon be is aludtam. Minden tudást az etitán adott. Ott szépen begyakorolgattam és 3 hibaponttal meg lett elsőreva vizsga. Még KRESZ könyvet se kellett kezembe venni.

2020. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindenképpen az E- learningot ajánlom. Nagyon részletes és a kérdések is ugyan azok mint a vizsgán. Ismerősöm tantermin volt de nem tudott ott koncentrálni és a vizsgán is harmadjára ment át. Én online csináltam és elsőre meglett max ponttal és semmi mást nem tanultam csak e-learningen csináltam.
2020. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!