Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-learninges vizsgát szeretnék...

E-learninges vizsgát szeretnék tenni KRESZ-ből, ehhez már szükséges az orvosi alkalmassági?

Figyelt kérdés
Tehát úgy menjek befizetni a pénzt, hogy már ott kérni fogják tőlem az orvosit vagy ráérek utána megcsináltatni?
2017. szept. 19. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A KRESZ VÍZSGÁHOZ nem.

A jogosítvány feltétele.

2017. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb iskola kéri már a beiratkozásnál is, van amelyik nem kéri csak később. A Kreszt lehet tanulni nélküle, a Kresz vizsgára már érdemes megszerezni, mert szeretik egyben letudni a papírmunkát. De ha nincs még az sem probléma, de mire az autóvezetésre kerülsz, oda már kötelező, addig be se ülhetsz a kocsiba.
2017. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek,

rosszul fogalmaztam, nem konkrétan a vizsgára, hanem a beiratkozásra gondoltam. :)

2017. szept. 19. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Arra azért figyelj oda, hogy pl. az e-titános próbavizsga kérdések marha könnyűek, köze sincs a valódihoz. Szóval ha meg is csinálod többször egymás után hibátlanul a legvégén, simán meg lehet bukni utána is.

Az iskolák, legalábbis a normálisabb az épp ezért be szokta hívni a tanulókat próbavizsgára a saját programjukkal is, ami már ezerszer közelebb áll a valódihoz.

2017. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-es:

Ez szerintem baromság, én e-titánnal csináltam a kreszt és a kérdések ugyanazok voltak a vizsgán nem tökéletes de sikeres vizsgát tettem elsőre kreszből és nem hívott be az iskola hogy csináljam meg az ő rendszerükkel.

2017. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi az az e-titán?

Arra gondoltam, hogy bemegyek az autósiskolába, befizetek adott összeget, ők pedig adnak egy felhasználónevet és jelszót amivel be tudok lépni adott weboldalra és tanulni. Ezt ők nyomon tudják követni, illetve csak úgy tudok haladni, ha folyamatosan sikeresen csinálom végig a teszteket. Vagy ti is erről beszéltek? :)

2017. szept. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!