Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Repülőbaleset - felülnél újra...

Repülőbaleset - felülnél újra a lóra?

Figyelt kérdés

Hogyan bízol meg olyan légitársaságban, amelynek már a második vagy sokadik gépe sérült meg súlyosan?


pl: [link]



2020. febr. 6. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze. Főleg, mert ez egyértelműen nem műszaki hanem emberi hibának tűnik a leírtak alapján. Erős hátszélben, túl nagy sebességgel túl későn tette le a gépet a pilóta.
2020. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Simán...

Autóbalesetem is volt már kettő.

A tehetetlenségen kívül mást nem nagyon tehetsz, minthogy keresztet vetsz felállsz, köpsz egyet, és mész tovább!

2020. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

1991 óta 5 incidensük volt*, az idei kettőt is beleértve:


1.) Vészleszállás, technikai hiba miatt. Nem baleset.

2.) Kamu bombariasztás. Nem baleset.

3.) A repülőgép megcsúszott a leszállópályán. Baleset volt, senki nem sérült meg.

4.) Túlfutott a pályán. Baleset volt, senki nem sérült meg.

5.) Túlfutott a pályán, ráadásul ugyanazon a reptéren, mint az előző eset. Baleset volt, többen meghaltak és jelentős számú sérülés is történt.


Mindenki vonja le ezekből az incidensekből, hogy felszállna-e a Pegasus Airlines gépére!


* [link]

2020. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ezt a légitársaságot csak példának adtam meg. Sok hasonló akad.
2020. febr. 6. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha globálisan nézzük, akkor vonatbalesetből még több van, buszbalesetből még több, autóbalesetből még több, egyéb balesetből még annál is több. Akkor most semmivel ne utazzunk?
2020. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lóbaleset után is felülnék repülőre. :-))
2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!