Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerenádra lovasfogathoz...

Szerenádra lovasfogathoz útvonalterv, de hogy írjam le rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Voltam ma bent a rendőrségnél a szerenádra engedélyt kérni azt kérték az útvonaltervet küldjem el emailba nekik, de hogyan csináljam? minden utca nevét amin átmegy a fogat írjam le ? vagy csak elég a tanárok lakcímét és ők megmondják mehetünk e arra?

Az se rossz ha valaki tájékoztat engem a szabályokról, hogy hol mehet a ló és hol nem. Főútra, négysávosra ilyenekre gondolok



2020. márc. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A kreszkönyv tájékoztat a szabályokról, hagy nem soroljuk fel az összeset.


Ha a rendőrség útvonaltervet kér akkor - vigyázz, trükkös - útvonaltervet kér!

2020. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Térképen megjelölöd az útvonalat és melléírod, hogy mettől-meddig kívánjátok igénybe venni az útszakaszt. Szerintem ennyinek elégnek kell lennie, ha mégsem, akkor kérnek majd pontosítást. Vagy beviszed a terveket megmutatni és akkor azonnal meg tudják mondani, hogy van-e szükségük még egyéb adatra.


A KRESZ szabályokkal a fogat vezetője tisztában van szerintem... Egyeztessétek vele is az útvonalat.

2020. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ne a címeket add meg, hanem az utcákat, honnan indultok, merre mennétek, meddig tartana a buli, és a visszautat is, a végső címig, ahol befejezitek.

Ők úgyis megnézik a gúglin, aztán ütik a pecsétet.

2020. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!